Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek magasak az elvárásai akkor érdemesebb társkeresőre mennie ugyanis az ottani férfi többlet miatt előbb utóbb megtalálja a társát?

Figyelt kérdés
2017. szept. 23. 08:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem, tarskereson a legtobb ferfi nyomi. Inkabb jarjon el kiallitasokra, jazzkoncertre meg ilyenek.
2017. szept. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
Engem az jobban érdekelne, melyek azok a dolgok, amelyek az elvárásainkat megteremtik, mennyire jogosak és kikövetelhetőek, mennyire lehet ráerőltetni ezeket a másik nemre? A kapcsolat alakultával miért és milyen mértékben, miért csak egy irányba változnak meg sok esetben a kezdeti elvárások? Van-e olyan, hogy "magas" elvárás, ha igen mi ez a "magasság"?
2017. szept. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
A társkeresőkön sok a férfi, de ott sem gyakoribb az adonisz külső, mint az életben:)
2017. szept. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Akkor érdemes elgondolkodni, hogy vajon jogosan magasak-e :)
2017. szept. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Magasabb elvárással akár társkeresőn, akár az élet egyéb színterén nehezebb ismerkedni. Persze ez attól is függ,hogy az, aki társat/partnert keres mennyire rendelkezik az elvárásaihoz hasonló adottságokkal,körülményekkel.


Egy helyes, csinos, értelmes nő, aki emellett kellően szerény, kellően határozott, stabil anyagi háttérrel,reális elvárásokkal, megfelelő értékrenddel jogosan keres hasonló pasit.És fog is találni. Bár azonnal biztos nem fog rátalálni az igazira.


Attól,hogy a társkeresőn férfitöbblet van - már ha az van-, még egyáltalán nem biztos,hogy azon a szinten, amilyen elvárással keresgél valóban férfitöbblet van....

2017. szept. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Hiába férfitöbblet, ha a társadalom selejtjei vannak fönt leginkább, vagy alkalmi partnert keresők. Egy normális, reális elvárásokkal rendelkező nőnek szerintem az többet jelent, hogy egy férfi tudjon vele élőben is bármiről beszélgetni, ne csak a neten. Aki társkeresőre regisztrál, annak általában egyáltalán nem megy az ismerkedés a való életben. Plusz élőben sokkal könnyebb kiszűrni azokat, akik nem felelnek meg az elvárásoknak. Neten mindenki azt ír, amit akar. "Jajj hát én is nagyon aktív életet élek, szeretek társaságba járni stb". Közben meg otthon ül egész nap. Élőben látod rajta ha full kamu minden amit mond.
2017. szept. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
a multkor leult a kozelembe egy parkba egy lány gondolom megfogta a flegma stilusom erre 6percre mar odament hozzá egy màsik ficko ugyhogy nem rossz hely a park
2017. szept. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Amilyen rövid ideig ingyenesek a beetetési időszakban a társkeresők, egy nőnek ugyanúgy lutri, hogy talál-e annyi idő alatt a felhasználók között megfelelő társat. Manapság a társkeresők nem barátai a társkereső embereknek.
2017. szept. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
"jazzkoncertre" - Egyszer voltam jazzkoncerten és majdnem elaludtam, azért remélem, más zenei műfaj kedvelői között is akadnak értelmes, felnőtt férfiak... :-D
2017. szept. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Diavolino44 ***** válasza:
48%

Szerintem tokeletesen, igy van. Csak egy dologgal azert tisztaba kell lenni, hogy erre idot kell szanni, mert a "kiszuresi" idoszak hosszu.

Amugy a tarskereson is ugyanugy reprezentalva van a nyomitol kezdve a normalisig mindenki, s mivel eloben a ferfiak nagyon nagy resze nem mer odamenni, igy ezert van jelentos ferfi tobblet.


En is voltam tarskereson, s nagyon elszomorito, az ahogy a ferfiak "szellemkent" vannak kezelve. Nincs valasz, eltuno felhasznalok, akikkel alakult valami azok is inkabb az aranyos kategoriabol kerultek ki. S mivel nekem is magasak az elvarasok, igy en ezert ismerkedek mar csak es kizarolag eloben.

2017. szept. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!