Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik annyian, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik annyian, hogy a férfi külseje kulcsfontosságú a csajozásnál?

Figyelt kérdés
Én szerencsés vagyok ebben a dologban, egész jó kmlsővel vagyok megáldva, nincs rossz anyagi hétterem, sportos vagyok, debtöketlen, szótlan, ls sose volt barátnőn ennek ellenére, oedig általában mindenki azt hiszi, hogy hetente cswrélek barátnőt. Egyik csaj akit megcéloztam korábban álom testű, sportos, magabiztos, éllettelteli cuki csaj, eleinte csak külső alapján bejöttem neki, aztán ahogy kezdtünk ismerkedni abszolút elment a kedve tőlem. Azota összejött egy 9 évvel idősebb kövér csúnya palival, aki viszont nagyon humoros, jó kisugárzású. Ez az ami számít, az anyagiak, ls a külső csak másodlagos...sajnos ezt nekem is ki kellett tapasztalnom, hogy hiába ez a külső, önmagában ez olyan mint egy Jaguar, aminek nincs kereke. Jó lehet beleülni, de menni vele nem akar senki,ezért bele se szállnak, i kább mennek egy Daciával, ami viszont megy és nem kell sajnálni

2017. szept. 22. 22:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És ezt most egyfajta ösztönzésül akartam írni. Ha nem jó a külsőtök, akkor éwgyen jó dumátok. Ne érdekeljen. Múljátok felül mással.
2017. szept. 22. 22:48
 2/13 anonim ***** válasza:

A jó duma és a pozitív kisugárzás is többnyire egy kapott dolog. Kapod az életed során. És aki ezt nem kapta meg és ráadásul mindig sikertelenségek övezték a csajozásban az ezen körülbelül pont annyira nem tud változtatni mint a külsején (leszámítva az izomzatot és a zsírt).

Van elképzelésed arról,hogy te hogy leszel nagydumás, életvidám annak érdekében, hogy érdekeld a nőket? Hiába jösz rá ilyenekre, ha nem lehet ezen változtatni.

2017. szept. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
azért mert ez igy van :D ránéznek a palira és azonnal itélkeznek, kell nemkell
2017. szept. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert a férfi külseje kulcsfontosságú a csajozásnál. Ronda férfit soha nem láttam nővel. A kérdés pedig kamu.
2017. szept. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4-eske miatt csatlakozok áén is:

4-es vajon mit tesz azért naponta, hogy jó csaja legyen? Jár edzenei? Művelődik? próbálkozik csajoknál?

Ami a legmegdöbbentőbb nekem, hogy sok pasas nem is próbálkozik csajoknál, itt meg osztja az észt hogy lehetetlen nőt felszedni, ha nem egy kigyúrt, jóképű, milliárdos.

és akkor az én sztorim:

Max átlagos arcú pasas vagyok, bár ezt inkább csak én hiszem:) Egy lányt idézve: "olyan ronda vagy, hogy az már szép"

Alkatra az átlagtól sokkal vékonyabb vagyok (ez ugye nagy mínusz minden nőnél), egész életemben edzegettem, de csak negyed gőzzel. Szilárdan hiszem magamról, hogy képtelen vagyok izmot felszedni, ez életem legnagyobb traumája. Ennek ellenére fekvőtámaszokat nyomok, girjával edzek, húzódszkodok, tehát azért próbálom magam kicsit jobbá tenni.

Jó műveltségem van, mert imádok olvasni. Nincs jó dumám, de iszonyú erőfeszítés árán képes vagyok akár egy órán át dumálni egy csajnak. Ilyenkor tuti érződik, hogy ez nem egy laza duma, hanem görcsölök.

Mégis voltak szép barátnőim, mert folyamatosan próbálkozok. Szép barátnő alatt azt értsétek, hogy pl helyes arcú lány, de szinte semmi melle. Vagy nagyon csinos lány csúnyácska, de aranyos arccal. Néha olyan dögös lányok szóbaáálnak velem, amire nem is mertem volna gondolni. Gyakran meg elküldenek a fenébe, olyan is volt kiröhögött egy lány, hogy nehogy már én meg ő.

Ha elutasítanak, sokszor depressziós leszek, a depressziót egyedül piszok nehéz legyűrni, de nem lehetetlen.

Szóval a lényeg aki csak otthon ül és sajnálja magát, semmit nem csinál, annak tényleg nem lesz nője sose.

De ha küzdesz és próbálkozol, lesz csajod. Sok lány már azt is értékeli, ha küzdesz kicsit érta.

2017. szept. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagy érintett, így nem is igazán fogod megérteni.



Ha 10 ismerkedési kísérletemből 9 azzal zárul, hogy NEM, az az árva egy meg azzal, hogy legyünk barátok, akkor mire gondoljak?


Annyira nem lehetek hülye, rossz fej, sótlan, stb, ha vannak barátaim, és a nők egy része is örül a társaságomnak (már haverilag).


Viszont ha gyakorlatilag az előtt megkapom az elutasítást, hogy a nő bármit is látna a humoromból, a beszélőkémből, vagy bármiből, ami nem a kinézetem, akkor nem nagyon tudok másra gondolni, mint arra, hogy itt bizony a külsővel van gond.



Egyébként nekem is sportos alkatom van, magas vagyok, és az anyagi helyzetem is elég jó, normálisan is öltözködöm, de azzal, hogy a fejem eléggé baltával faragott nem sok mindent tudok tenni.


Azzal sem lenne bajom, ha 10 nőből 8-nak nem jövök be, elfogadom, hogy mindenkinek nem tetszhet a külsőnk/belsőnk, de azt még az eddigi barátnőim is elismerték, hogy nem a csinos pofimba szerettek bele.

2017. szept. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6-oskának:

Ha 10-ből 9 nőnek nem jössz be, akkor ez van.

Viszont ha nem emiatt nincs nőd, hanem azért mert keveset próbálkozol.

Nézd vannak pasik akiknél szinte sorban állnak a nők, annyira jó külsejűek. Mi nem ilyennek születtünk, ezt meg kell érteni.

De sokat kell próbálkozni, lökni kell a dumát akkor is haerőlködsz, nem baj az.

És lesz nőd aki szeretni fog. Sokat kell próbálkozni és kudarc után egyből továbblépni. És ha sokat próbálkozol szerencséd is lesz majd néha. Néha kogosz majd egy szép lányt akinek olyan ízlésficama van, hogy pont te tetszel neki. Egyet ne akarj: mindennap más jó nőt dugni, az nem fog menni.

De ha komoly kapcsolatot keresel, még nagyon jó nőd is lehet.

2017. szept. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem próbálkozom sokat? Előfordulhat.


De nem dugni akarok, hanem párkapcsolatot. Van haverom, gyakorlatilag 18-50 között minden nőnél (szó szerint mindegyiknél, függetlenül a kinézettől, az IQ-tól, stb) bepróbálkozik. Kb 250:1 aránnyal meg is kapja őket.

Ha ennyi lenne az életcélom, akkor ezt gond nélkül tudnám csinálni.



Ellenben nekem sem jön be minden nő, és itt első sorban nem a kinézetre értem. Olyan nőknél próbálkozom, akikkel azt gondolom, hogy hosszabb távon is működhet.


Abban pedig nem hiszek, hogy a mennyiség a megoldás, ez csak akkor igaz, ha gyakorlatilag egy éjszakára hajtasz csak

2017. szept. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lányfüggő. Csak ne legyen visszataszító. :D
2017. szept. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A kulcs az, hogy az ember elégedett legyen magával, a külsejével, egészséges önképe legyen. Akkor nem fog magába omlani minden visszautasítás után, és nem fogja magát kevesebbnek érezni másoknál. Viszont ha ez nincs meg, úgy elég sziszifuszi a dolog, mert az ember már eleve mindig a vereséget várva megy csatába.
2017. szept. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!