Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igaz, hogy úgysem fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy úgysem fogok olyan csajt találni akinek MINDEN stimmel a múltjában, nincs olyan dolga ami miatt kiakadnék?

Figyelt kérdés

Ilyen csaj úgysincs nem? Muszáj kompromisszumot kötni persze nem túl nagyot de olyan lány úgysincsen akinek minden tetszene a múltjában, aki nem követett el kisebb nagyobb hibákat.

Igen itt arra gondolok, hogy senki sem "szent" értitek ugye? Nyilván aki meg az azzal más gondok vannak pl bigott apáca sem kéne :) És én sem vagyok az nekem is vannak olyan dolgaim amit szégyenlek amit nem kellett volna, megaláztam vagy kihasználtam valakit vagy esetleg megbántottam, vagy akár lehet valami nagyon égő dolog is olyan is megesett már velem párszor, hogy lúzerkedtem stb. Egy csajnál meg engem nem zavarna ha lúzer lenne, most is van egy kiszemeltem és én olyan nyomozgatós típus vagyok szeretek mindent tudni. De nem rossz szándékból egyszerűen minden érdekel vele kapcsolatban. És hát tudnék olyat mondani ami nagyon nem tetszik. Az egyik exe pl nagyjából ismerem és nem értem ezt hogyan, hogy jöhetett össze ezzel?? Nagyon zavar az a pali az "életrajzában", persze ez már régi történet de akkor is. Hiába keresném a tökéletes Disney hercegnőt mert ilyen úgysem létezik nemde? De ha minden más tulajdonsága lelke/jelleme stimmel és még külsőre is nagyon nagyon csinosnak találom akkor velem van a baj igaz? Hülyeség ezen kattognom ugye?


2017. szept. 23. 12:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Te nem követtel el hibakat? Esetleg tanultal belölük? Szerepet jatszottak azok is abban, hogy azza az emberre valj, aki most vagy?


Ha talalsz lanyt, akivel "minden" stimmel, nagyon valoszinü, hogy a jövöben te leszel a hiba, amit elkövetett. Ezzel most nem is neked akartam beszolni, hanem azt, hogy egy parkapcsolatban elni nagy reszben kompromisszumokrol is szol. Ha csak nem egy teljesen alarendelt valakit szeretnel, aki feladja szemelyiseget, hogy a kedvedben tegyen. Van olyan is, de szamomra remalom lenne egy ilyen tars.

Ha Disney hercegnöt szeretnel, akkor minden bizonnyal egy igazi herceghez van szerencsenk?

2017. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar ilyen dolgokon is kepes vagy fennakadni, hogy ki volt az exe, akkor nem fogsz :D
2017. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt tökéletes múltam, de semmit sem szégyellek benne.Azokat át kellett élnem, hogy az lehessek, aki ma vagyok.Én tudtam tanulni a hibáimból.Azokat kell kerülni, akik erre nem képesek.Ahhoz meg, hogy valakit megismerj, nem két hét kell és nem az, hogy a múltját nézd csak, de nem törekszel a megismerésére, milyen is valójában.

Ne a tökéletest kergesd, mert az mese.

2017. szept. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
"egy igazi herceghez van szerencsenk?" Hát sajnos nem :)
2017. szept. 23. 12:37
 5/16 anonim ***** válasza:

Akkor én ezek szerint egy bigott apáca vagyok. Viszont mivel nem vagyok hívő, így hamar kidobnak az egyházból, szóval akkor tessék, máris nem leszek bigott apáca.


Egyébként szerintem nincs baj az elvárásaiddal, ha ezzel párhuzamosan te is képes vagy megadni valami hasonlót az illetőnek.

2017. szept. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Attol fugg mik az elvarasaid. Ha egy lany jol nez ki akkor altalaban ki is hasznalja hogy szivesen atmegy rajta a fel varos ilyen-olyan dolgokert cserebe. Az exe is sokat elarul egy emberrol, ha olyan aki nem illik hozza, akkor az van hogy felreismerted a csajt, es ezt vedd into jelnek. Lehet egy no kivulorol szep meg fiatal, kedves, mosolygos, de ugy nezd hogy belul egy 70 eves vadkapitalista megkeseredett oreg ur van)
2017. szept. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Tudod, ki után nyomozgass, api.. Nem a csajokkal van baj, hanem veled.
2017. szept. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak a fo kerdest olvastam el, semmi mast.

Minek foglalkozol masok multjaval? Ami megtortent, megtortent. Az erdekeljen inkabb, hogy a jelenben hogyan viselkedik veled.

2017. szept. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%
Teljesen mindegy, milyen az előélete egy nőnek. Úgy is csak max pár hónapra kell.
2017. szept. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben VELED MINDEN stimmel - azaz semmiféle olyat nem lehetne a multadban találni, ami miatt valaki kiakadhat, AKKOR LEHET jogos az elvárásod!


Amíg hétköznapi ember vagy, addig nem várhatsz el egy olyan nöt, aki maga a megtestesült csoda.


Ami meg az exet illeti - egyáltalán nem biztos, hogy annyira negatív ember, mert egyrészt párkapcsolatban másmilyen, mint haverokkal és ezért vonzó lehet, másrészt az sem kizárt, hogy tényleg bunkó, de eleinte megjátszotta magát és idöbe telt, mire a lány megismerte a valódi énjét, harmadszor mivel régebben voltak együtt, akkor még mindkettö egész másmilyen egyéniség is lehetett. Az meg, hogy ex lett belöle, lehet, hogy éppen azért történt, mert a lány elkezdte reálisan látni.


De mindettöl függetlenül, ha utánam egy potenciális partner elkezdene nyomozgatni, a multamban vájkálni, akkor EZ elég lenne arra, hogy ne álljak vele szóba többé. (Annak ellenére, hogy igazán nincs, amit találhatna rólam)

2017. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!