Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan birkózol meg azzal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Hogyan birkózol meg azzal, ha a kiszemelted/párod múltjában olyan dolgokat tett, ami neked nem férne bele erkölcsileg?

Figyelt kérdés
Gondolok itt elsősorban párkapcsolattal, szexszel kapcsolatos témákra. Konkrét eseteknek is örülnék.
2015. dec. 25. 22:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ezeket a dolgokat szeretem már az elején feltérképezni, hogy ne érjen csalódás. Ha nagyon különbözünk, akkor össze sem jönnék bele (egyrészt a szexuális vágyaink tekintetében, másrészt az erkölcsi kérdés az fontos nekem, vannak erősen kizáró tényezők is nálam).
2015. dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy a múlt elmúlt. Persze, nem mindent tudnék elnézni, ezért is lenne jó, ha konkrétabb példát írnál, mert ez így nagyon megfoghatatlan.
2015. dec. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
én is azt mondom,hogy a múlt az múlt.
2015. dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Simon Belmont:


Engem viszont pont az érdekelne, hogy pl. nálad mi az, ami pont határeset: ami nem tetszik neked, te nem csináltad volna, de talán el tudnád nézni.

2015. dec. 25. 22:17
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy nem jövök össze vele.
2015. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
4%
se hogy ha olyan derülne ki akkor ott hagynám de mint tudjuk a nők ilyen téren sose mondanak igazat
2015. dec. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

Például volt olyan, hogy nem jöttem össze olyannal, aki elmondta, hogy egyszer egy barátnője csúnyán átejtette, ezt követően legalább 50 lányt meghódított, majd ejtett, mert arra az egyre dühös volt. Persze értékeltem az őszinteségét.

Soha nem jönnék össze olyannak, aki felnőttként könnyen elcsábítható naiv tinikkel (20 év alatti) kezd ki. Kizáró ok nálam az is, ha prostituáltnál volt, ne használjon egy másik emberi lényt pénzért a szükségletei kielégítésére.

Nekem nem jön be a többes szex, meg a szadizás sem. Azon túl az ágyban minden szabad, ami mindkettőnknek örömet okoz és épülésünkre szolgál.

De nem tudom te mire gondoltál konkrétan, milyen példákra. A fontos nekem az, hogy ne tegyen olyan dolgot a saját örömére, ami egy másik ember kárára van és legyen önismerete.

2015. dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
44%
Én tudtam meg dolgokat az exemről, amiket én sosem csináltam volna, de ettől még nem néztem le. Szerintem a múlthoz nem sok közöm van, és a legtöbben egyébként se válaszolnak őszintén egy ilyen helyzetben. Én se tenném és soha nem is fogom, mivel az én határaim máshol vannak, mint a legtöbb embernek, és ezért nincs kedvem a hülye kérdéseikhez. Úgyse tudják meg soha az igazságot, mivel ezeket nem lehet sehogy kideríteni...
2015. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nézd: az előző barátnőm — nem az első — nagyon impulzív életet élt, mielőtt megismertem, és rettenetesen zavart. Először nem is akartam vele komoly kapcsolatot, de nagyon megkedveltük egymást, nagyon összeillettünk. Amikor (életemben először) szerelmes lettem, még jobban zavart a dolog. Hihetetlenül rossz volt az az érzés, hogy neki több egy éjszakás kalandja volt, és a szüzességét is úgy vesztette el, hogy alig pár órája ismerte a férfit. Leírhatatlanul rossz volt, minden racionális hang azt mondta bennem, hogy hagyjam, mert tönkre fog tenni lelkileg. Aztán nem hagytam, mert a szerelem erősebb volt.

Hozzátartozik, hogy — bár neki is én voltam az első szerelme, sőt első rendes kapcsolata is — egy pár hete minden előzetes jel nélkül megcsalt. És ami a legfájóbb, elkezdett engem okolni olyan dolgokért, amik meg sem történtek... Ráadásul azóta „boldog” egy másik pasival. Pedig 100%, hogy szeretett.

Na mindegy, nyilván nem mindenki tesz ilyet, akinek sok egy éjszakása volt (tőlem sem idegen, mondjuk nem ennyire...), de konkrét esetet kértél. Ez talán jel lehet. Ha nem vagy belé szerelmes, talán érdemesebb inkább hagyni... Nekem is azt kellett volna, és most nem lennék teljesen depressziós és összetört lelkileg. Ha kérdésed van, írj nyugodtan.

2015. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha fiatalság-bolondság, de ő sem tenné meg újra, akkor nem zavarna. Ha viszont nem változott azóta, akkor egyszerűen nem azonos az értékrendünk, nem működhet a dolog.
2015. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!