Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mikor értitek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mikor értitek már meg, hogy nem kell a nőkkel agyba-főbe flörtölgetni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hetekben figyeltem meg leginkább, de korábbról is számtalan példát tudnék írni arra, hogyan próbálnak a férfiak megállás nélkül, állandóan nyomulni az éppen a közelükben lévő nőre.


Ez most csak az elmúlt napok termése: Random srác a boltban előreenged mosolyogva a sorban, mert nagyjából egyel kevesebb holmi van nálam, mint nála, az eladósrácok általában mindig FELTŰNŐEN kedvesebbek velem, mint mondjuk egy idős nénivel és jópofiznak, mindig mondanak valami aranyosnak gondolt szöveget búcsúzásul pl. "Remélem holnap is jössz!" És ha nem? Egy SPAR-ban nem igazán számít +/- egy vásárló másnap. :D "Legyen szép napod!" Ezt is CSAK nekem (meg gondolom más csinos lányoknak) mondja, ha néni vagy srác vagy bárki van előttem, őket elintézik egy viszláttal. De ezek csak az apróságok, vannak ennél jóval feltűnőbb nyomulási kísérletek is, például (szintén random srác a boltban) megkérdezi, tudom-e, hogyan kell ezt az ételt (instant kaja) elkészíteni, mondom rá van írva, biztos nem nehéz. :D És akkor rögtön "Átjössz segíteni? Megcsinálhatjuk együtt. :)" De még a 60 éves BKK ellenőr is, aki előttem komoly arccal vizsgálja az alak jegyét, amikor az enyémet nézi, kiderül az arca és olyat mond vigyorogva, hogy "Hát egy ilyen szép lánynak biztos érvényes a jegye!"


Ezek mind megtörtént esetek az elmúlt hetekből. Nem tudok szinte úgy eltölteni egy napot, hogy ne érjen valami bók vadidegen férfiaktól. Örülök, ha van olyan napom, amikor nem kell sehová se mennem, mert akkor tuti, hogy nem kell foglalkoznom egy darab mosollyal sem. Férfiak, mire jó ez? Elértetek már valaha bármit is ezzel, hogy idegen nőknek szólogattok be tök véletlenszerű helyzetekben? Engem ez borzasztóan leterhel már, RITKÁN jól esne, ha nem szinte napi rendszerességű lenne. Utálom, hogy nem tudok zavartalanul közlekedni az utcán vagy vásárolni a boltban vagy bármi, anélkül, hogy idegenek megzavarnának. Nem tudom, más szép nők ezt hogyan viselik, én már legszívesebben sokszor visszaszólnék valami bunkót, de sajnos nem ilyen az alaptermészetem, irigylem az olyan nagyszájú lányokat, akiknek eszükbe jut ilyenkor valami frappáns válasz.


Szóval mégis mire jó ez? Miért kell zaklatni a nőket mindenhol?



2017. szept. 23. 15:54
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
62%

Csak annak a férfinak a flörtölése zavar, aki nem tetszik neked.


Ha meg egy olyan férfi NEM flörtölne veled, vagy nem reagálna a flörtödre, aki tetszik neked, akkor meg az lenne a baj és az vetne fel benned kérdéseket.

2017. szept. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
63%
És akkor mi van, ha csak a ronda béta férfiak zavarják? Mit fáj ez neked, kettes? Ja, te is az vagy? xDD
2017. szept. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Első, nem, ez egyáltalán nem így van, mindenféle férfiak szoktak, a 60 éves ellenőr nyilván nem jött be, de a többiek között volt mindenféle, olyan is aki jól nézett ki. De az, hogy valaki jól néz ki, nem jogosítja fel a zaklatásra!
2017. szept. 23. 16:03
 4/37 anonim ***** válasza:
29%
Aki nyíltan elutasítja a flörtölést, azzal nem lehet flörtölni.
2017. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
2%
Biztos azért van, mert nagyon csinos vagy. Van barátod? :D
2017. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
11%

3.


Ha neked ez zaklatás, akkor jelentsd fel, hívj rendőrt. A zaklatást a törvény bünteti már. Ha valaki bűncselekményt követ el, akkor azt jelentsd a rendőrségnek.

2017. szept. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
93%
Nőként se értettem soha, hogy ez miért zavar egyeseket. És ha udvariasabb veled, vagy szebben beszél veled akkor mi van? Jobb mint a "de megb.nálak cica" és társai. Örülj neki, hogy kedvesek veled a pasik. Szerintem ezzel semmi baj nincsen. Akkor sem, ha nekem mondjuk nem tetszik az illető vagy van párom.
2017. szept. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
97%
Előző, már látom magam előtt a rendőrt, széles vigyorral: "Örvendek, mi a problémája, szép hölgy? :D"
2017. szept. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy egyesek szerint ez ilyen vicces, gondolom titeket békén hagynak az idegenek, azért nem érzitek át, mekkora teher tud ez lenni. Egyébként szolid ruhákban járok, ennél nem tudom már, hogyan legyek kevésbé feltűnő, nem fogok burkát hordani, csak azért, mert kinézek valahogy, főleg, hogy akkor meg amiatt kapnám a beszólásokat.
2017. szept. 23. 16:22
 10/37 anonim ***** válasza:
84%

8:

Hollandiában már rá sem fütyülhetsz az utcán egy nőre.

Az USA-ban azért tönkretehetik az életedet, ha megdicséred a munkatársnődet, hogy ma milyen jól néz ki, majd ő szexuális zaklatást kiált.


Értem én hogy vannak nagyon rámenős, tényleg zaklató emberek. Csak nagyon könnyű átesni a ló túlsó oldalára is (lásd: tőlünk nyugatabbra)

Magyarországon ezt tényleg viszonylag jól szabályozzák a törvények. Van már ilyen bűn, hogy zaklatás és lehet érte feljelentést tenni.

2017. szept. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!