Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak, hogy néz ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, hogy néz ki külsőleg- belsőleg egy 10/10-es nő? Legyetek szívesek részletesen leírni a külső és belső tulajdonságokat.

Figyelt kérdés
Nyilván mindenkinek más az ideál, de azért ha valóban meglátnak a pasik egy 10/10-es nőt, azért arra a fiúk nagyrésze rámondja hogy ő egy top10es csaj :)

2017. szept. 21. 18:56
1 2
 1/16 AchromaticSmarties ***** válasza:
82%
A 10/10-es nő az a 9/10-es, aki a te saját ízlésednek leginkább megfelel.
2017. szept. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Nekem, a párom. Az meg hogy, másnak ki a top tízes, nem igazán érdekel.
2017. szept. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ismétlem magam: " Legyetek szívesek részletesen leírni a külső és belső tulajdonságokat."


RÉSZLETESEN!!!!! Nem 1 mondatba, hogy nektek a barátnőtök, pont nem érdekel az ilyen válasz.

2017. szept. 21. 19:02
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem a fiúk nagy részének kell megfelelni, hanem annak az egynek, aki neked megfelel.
2017. szept. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Leírhatom, de attól még nem én leszek az, akivel randizni fogsz, szerelmeskedsz és együtt jársz. Szóval feleslegesnek tartom, ha pedig mégis leírnám, akkor meg szétpontoznák. :D
2017. szept. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Külsőleg nincs 10/10.


10-ből 9:

Olyan szupermodell kinézetű csaj, aki a számodra legvonzóbb külső tulajdonságoknak (hajszín, magasság, etnikum, stb) megfelel.


10-ből 8:

Gyönyörű modell arcú csaj, aki külsőre közel tökéletes.


10-ből 7:

Csinos arcú és testű csaj, akit a legtöbb férfi külső alapján elfogadna barátnőnek és örülne, ha egy ilyen csini nő lehetne a gyerekei anyja.


10-ből 6:

Olyan csajszi, akit inkább mondanál édesnek, aranyosnak, semmint átlagosnak. Akit ha muszáj lenne, inkább mondanál csinosnak, mint átlagosnak. A legtöbb férfi megdugná őt, egész sok férfi párjának is elfogadná őt, de azért ha nincs nő vagy más elítélgetni szerető ember a közelben, akkor be lehet ismerni hogy az átlagos felső kategóriájáról beszélünk, kiemelkedően vonzó külső tulajdonságok nélkül.


Tovább nem mennék.

2017. szept. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
Nekem egyszer volt 10-ből 8-as nőm, most egy 7-es barátnőm van. Durván 80%-ban fele-fele arányban akadnak a horgomra 6-os és 7-es nők, miközben viszonylag helyesnek mondott, jó értelemben véve átlagos srác vagyok.
2017. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%

Válaszolok rá, de annyira nincs ennek a kérdésnek értelme 1912-szer feltenni mindig mástól, hogy azt nehéz kifejezni.


Külsőleg: fekete-vörös haj valamelyike, kék-zöld szem valamelyike, 170cm-től fölfele magasság, szép, ápolt láb.

Belső: érdekelje a világ dolgai, határozott, de tudjon gyengéd is lenni. Pl.: mint ő:

[link]

2017. szept. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Diavolino44 ***** válasza:
34%

Kulso: vekony/atlagos testalkat, hosszu szoke haj, kek szem, hideg eszaki tipusu arc, nagy akar logos mellek. Feher borszin, kicsi formas/izmos fenek, vekony csipo,


Belso: nah ez viszont nehez, mert tul sok olyan tulajdonsag van, ami masnak fontos s szamomra az alaptulajdonsag, pl kedvesseg. Nagyjabol mindenkinek evidens, hogy egy goromba novel nem all lebeszelgetni. De irok par dolgot ami fontos. De ez kb a jeghegy csucsa.

- biszexualitas, elvezze a sajat testet, a szexualitast, s legyen nyitott a fantaziaja, a harmas szexhez, nyilvan masik lannyal.

-navitias/ infantilizmus: nem tudom miert de ez egy olyan dolog amitol szerethetove valik szamomra egy no. Pl meglat egy kutyat az utcan akit muszaj megsimogatnia, gyujt valami "hulyeseget", imadja a pillangokat, stb.

- szeressen beszelni sokat, rengeteget! En nem szeretek beszelni, viszont szeretem hallagatni az embereket, a torteneteiket, s levonni egy konzekvenciat, tanacsot adni, (nyilvan ezert vagyok evek ota itt) konkretan nem erdekel mirol beszel, ha az a hobbija, hogy imadja a tengert s csak arrol beszel, teljesen jo, elhallgatom orakon keresztul.

-ne szorja ket kezzel a penzt,

-tudjon ervelni, nehez eset vagyok, ritka az, hogy valaki meg tud ingatni abba ami a dontesem, s nem mindig dontok jol, igy hasznos ha valaki felnyitja a szememet, hogy a kerdest maskeppen is lehet szemlelni.

-legyen valamiben jo masban meg ugyetlen, ez mely onismerete mutat szamomra, ha valaki ismeri a hatarait, de nem csak azt amiben jo hanem azt is amiben nem, s fel meri vallalni a sebezhetoseget.

-alkalmazkodo kepsseg,


Hirtelen ennyi jutott eszembe.

De egyetertek azzal a valaszoloval, aki irta, hogy nincs 10-es kulseju csaj, sot nincs 10-es belso tulajdonsagokkal rendelkezo sem. Emberek vagyunk nem tokeletesek.

2017. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%

Megmondjam neked, hogy erre mi a helyes válasz? Mert látom még nem nőttél fel ehhez igazán.


HA HALVÁNY FOGALMAD SINCS! Ez a helyes magyarázat a 10/10-re.

A lényeg, hogy hihetetlenül szereted őt mindennél fontosabb neked az életedet adnád érte, de ugyanakkor fogalmad sincs róla, hogy mennyire és miért szereted őt, mert nincs rá megfelelő magyarázat, nincs olyan amit ne tetszene neked benne.---> a nem tudom a fogalmam sincs "csak nagyon" ez a jó válasz.


Testileg pedig hasonló...megőrülsz érte, hogy megcsókolhasd, hogy hozzáérhess, hogy csak simogathasd mert annyira nagyon szép és vonzó számodra, hogy soha nem engednéd el a kezedid közül.


ERGO a kérdésedre a helyes válasz a "nem tudom"

2017. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!