Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a legjobb pasik a legszemetebbek?

Figyelt kérdés
Akárhány jó pasival ismerkedtem mind bebizonyította, hogy emberi hulladékok. Miért van ez? Szép külső miért nem jár együtt szép lélekkel??
2017. szept. 24. 01:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem igy van. Szamtalan jo pasit ismerek, akik belsore is rendben vannak. Persze aprobb hibai mindenkinek lehetnek. De alapvetoen ugy vettem eszre, akik kulsore nagyon rosszak, azok belsore meg borzasztobbak.
2017. szept. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Csak nincs szerencséd. Egyébként pedig üres általánosítás, pontosan olyan, mint amit itt már megszoktunk.


Annyi igazság azért van a sztereotípiában, hogy aki jól néz ki, az jobban vissza tud élni ezzel mint mások.

2017. szept. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Vak vagy és érzelmileg süket. Sorra gondold az összes kapcsolatod végig, elemezd szét majd rakd össze, és biztos meglesz a probléma, ha magadban is találsz, akkor pedig ismerd be, és változtas. Szerintem.
2017. szept. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindig igy van, de aki hulladek annak is kompenzalnia kell valamivel, es ha mas nincs akkor a kulsejevel foglalkozik.
2017. szept. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%

Miért azok a cégek válogatnak a legjobban a jelentkezők közül, akik 1 milliót ajánlanak, és nem akik 100 ezret? :(

Vagy te egyszerre akarsz jó pasit, hűségeset és gazdagot is?

Megkaphatod, de legyél te is szép, csinos, fiatal, és lehetőleg ne egy patkánylyuk lakó nő bár az is mind1.

Ha meg nem tudsz megfelelni az elvárásoknak akkor meg ne sírj.

2017. szept. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Ez igy nem igaz.

Az is lehet, valami bunronda fiuka irta ki a kerdest.

2017. szept. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát nem csúnyák! :D
2017. szept. 24. 01:20
 8/19 anonim ***** válasza:
tök kedves vagyok
2017. szept. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Tegyünk fel magunknak kérdéseket rovat.
2017. szept. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Egyebkent meg miert ne lennenek szemetek, ha egyszer megtehetik? A magadfajtak lecopnak akirkit a legjobb pasik kozul, miert ne lenne szemet veled? 10 perc mulva lesz masik eldobhato csaj.
2017. szept. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!