Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Legjobb barátnőtök pasija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőtök pasija fent van a Tinderen. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Glamourban olvastam róla, ezért hülyeségből letöltöttem. Hoppácska, ott volt ő is.
2017. szept. 4. 12:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod a csajnak,hogy láttad a pasija fent van és majd ő eldönti mit csinál :D
2017. szept. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor meg majd én leszek a sz.r szemét, aki tönkretette a kapcsolatát...
2017. szept. 4. 12:43
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg mit foglalkozol vele??? Amúgy meg ha tényleg nagyon jó barátnőd mondjuk gyerekkori akkor megemlítheted Neki. De a többit bízd Rá!!!
2017. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%
Én nem mondanám el. Egyszer elmesélte nekem egy lány, hogy lefeküdt az akkori legjobb barátnőm pasijával, mert ő nem tudta, hogy van barátnője a srácnak. Na én ezt egyből tovább is mondtam, nyilván csakis a jó szándék vezérelt a legjobb barátnőm felé, erre a srác úgy kimagyarázta a dolgot, hogy még én tűntem sz*rkeverőnek. Azóta nem folyok bele senki dolgába, pedig én is láttam már tinderen is a srácot, de leszarom, azóta nemis vagyok olyan jóban a barátnőjével.
2017. szept. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám, aztán majd ők lerendezik. Ha emiatt engem hoz ki a barátnő szarnak a dologból, akkor búcsút intek neki, mert ostoba libák nem kellenek barátnőnek.
2017. szept. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy magyarázza ki, hogy fent van tinderen? Print screen menne róla, és annyi. Nem én teszem tönkre a kapcsolatot, hanem a pasi.


Ha nagyon be akarnám magam biztosítani, kamu regről ráírnék, és beszélgetnék vele, esetleg találkozót is megbeszélnék vele, a lényeg az lenne, hogy egyértelmű legyn, ő van a profil mögött, ne tudja kimagyarázni, hogy valaki regisztrált a képeivel.

2017. szept. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%

A Tinderen akkor is fent vagy, ha letörölted a programot. Ha 3 éve regelt fel és nem törölte az accountját akkor látszani fog most is.


Ne ítélj elsőre.

2017. szept. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Miért lennél az?

Ha nekem mondaná el a barátnőm, örülnék neki.

2017. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha tényleg legjobb barátnők vagytok akkor egy ilyen miatt nem kellene, hogy besértődjön rád és megszüntesse veled a baráti kötelékét.

Én hálás lennék ha a barátnőm őszintén elmondani amit látott. Komolyan ki örülne annak, hogy a pasija titokban tinderezik mellette? :(

21L

2017. szept. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Csináltam screenshot-ot. Ha azt elküldöm kamu Facebookról, így sértődés sem lesz...?

Múltkor rákérdeztem, hogy ő mit tenne, ha megtudná, hogy a tesóját megcsalja valaki (direkt nem barátnőt),azt mondta nem folyna bele, az ő dolguk...

2017. szept. 4. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!