Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már többen is mondták, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már többen is mondták, hogy helyes és aranyos fiú vagyok de én ezt nem tudom elhinni, Szerintetek van olyan lány aki ismerkedne egy gátlásos fiúval?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 éves fiú vagyok és sajnos nincsen önbizalmam és az önértékelésemmel is komoly problémáim vannak. Már többen is megdicsértek,hogy helyes fiú vagyok és ha nagyobb lenne a bátorságom sokkal nagyobb sikereim lennének a lányoknál de én ezt nem tudom elhinni és elfogadni. Elkönyveltem magamat egy olyan fiúnak aki visszataszító és soha sem lesz senkije sem. Amikor meglátok egy Számomra szimpatikus lányt akkor rögtönaz jut az eszembe,hogy egy ilyen szerencsétlen mint én mit is akarhat tőle,kevés lennék én hozzá. Túl sok a félelem és a gátlásosság bennem és nem merek közeledni egyetlen egy lányhoz sem és közrejátszik abban,hogy Félek a nőktől. Nem tudom elhinni,hogy egy lány mit is szerethetne meg bennem. Nagyon sokszor előfordult,hogy több lány is mosolygott rám és halottam is,hogy rólam beszéltek de én inkább úgy tettem mintha észre sem vettem volna és inkább elfordultam. Egyaltalan nem vagyok büszke arra ahogyan viselkedtem de annyira zavarban voltam,hogy nem tudtam mit kezdeni a helyzettel. Bevallom őszintén a 19 év alatt kb kétszer beszélgettem lányokkal így ezen a téren nincsen tapasztalatom. Nagyon csendes,visszahúzódó és sajnos a szavak embere sem vagyok. Túlságosan távolságtartó vagyok és sajnos ezen nem tudok változtatni.


A kérdésem az lenne,hogy ezeket a gátlásaimat hogyan győzhetném le?


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.



2017. szept. 24. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Az az igazság, hogy dunåt lehet rekeszteni a hozzád hasonlókkal. A nők határozott és lelkileg erős férfira vágynak.
2017. szept. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Jaj nagyon rinyap..na vagy. :S Egészen addig, míg sugárzik rólad, hogy remegsz a punciért, taszítani fogod a csajokat. Amikor az látszik majd rajtad, hogy elégedett vagy magaddal nő nélkül is, akkor lesz csajod is.
2017. szept. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni, felszedsz pár kiló izmot, mozgás közben endorfin szabadul fel a szervezetedben és jobban érzed magad. Keress társaságot - ne kifejezetten csajozási céllal, inkább hogy szokd az emberek közötti létet. Haverkodhatsz is csajokkal, hátsó szándék nélkül, mintha csak rokonaid lennének, akikkel jó hülyülni.
2017. szept. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát.


Már több mint egy éve kitartóan sportolok de az egy év alatt semmi sem változott és valószínű,hogy már nem is fog. A lányokra nem tudok barátként tekinteni mert Félek a nőktől. Ha beszélgetnem kell egy lánnyal rögtön zavarban leszek és inkább elmenekülök amire egyáltalán nem vagyok büszke.

2017. szept. 25. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!