Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Plátói/be nem teljesült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói/be nem teljesült szerelmet feledtet egy valódi párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy több éves ismerettségem, jóbarátok voltunk (én férfi vagyok, ő nő). Egy ideje megszakított velem minden kapcsolatot, hogy miért, azt nem árulta el. Hiába keresem/kerestem azóta. Több volt számomra barátnál, de ezt évek óta tudta, sosem volt ebből gond. A lényeg, hogy körülbelül fél éve nem áll szóba velem, én pedig ,még mindig 2 hetente legalább egyszer álmodok vele, naponta eszembe jut, hiányzik, stb, nem tudom száműzni a gondolataimból. Ha lenne "normális" párkapcsolatom, elfeledtetné ezt a szorongós hiányérzetet? Mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban? (30/F)

2017. szept. 24. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem el lehet felejteni (tapasztalatom szerintem lassan), de ehhez tényleg olyan kell, akivel jól működnek a dolgok, és a közös élmények, a szeretete felülírja. Az idő sokat segít, meg az is, ha az ember rugalmas arra, hogy mástól jobbat kapjon, mint amihez rögeszmésen ragaszkodik, de nem kap belőle semmit.


Valószinüleg okkal lett megszakítva a kapcsolat. Akit szeretünk, azzal nem zárjuk le a dolgokat. Főleg nem így.

2017. szept. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem is volt olyan az életemben aki irànt többet éreztem baràtsàgnàl, de esélyem se volt nàla. Èn ezt elfogadtam, és elkezdtem màsokkal ismerkedni, aztàn 6 hónap utàn megismertem valakit akibe menthetetlenül beleszerettem. Ez szerencsére kölcsönösnek bizonyult. :) Azóta össze is hàzasodtunk,6 éve. A baràt pedig maradt a legjobb baràtom. Igaz, mi tartjuk a kapcsolatot, soha nem csinàlt olyat velem mint a te haverod. Az olyan nem baràt.
2017. szept. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem csak is más tudta feledtetni enyhíteni.


Nagyon szerettem, de változtak a dolgok és ő nem akart velem lenni nem engem választott.

És amíg nem volt senkim , addig hiába a szórakozás az ismerősök barátok, programok nem tudtam elfelejteni minden nap csak rá gondoltam.

Végül jó másfél évvel később megismertem valakit akibe beleszerettem, de annyira nem mint amennyire őt szerettem, de csak így mással tudtam őt elfelejteni.

De ez a másfél év kemény volt-

2017. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Regen mindig szerelmes voltam filmes karakterekbe, miota igazi ferfiakkal jarok, nem leszek karakterekbe szerelmes, lol.
2017. szept. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!