Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság le lehet szólítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság le lehet szólítani lányokat az utcán ismerkedés céljából, vagy butaság olyat csinálni, mert elküldenek másik éghajlatra?

Figyelt kérdés
Interneten ismerkedtem régebben, de beleuntam hogy ott lehetetlen férfiként, szóval muszáj váltani. Nem tudom mennyire működik a fenti dolog.
2017. szept. 24. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Azért valami elfogadható, kellően hiteles indokot találj, mondjuk útbaigazítást kérsz...De gondolom Te is így tervezed, nem csak simán leszólítod a csajszit.
2017. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vagy a kérdést tetted fel rosszul, vagy tényleg fogalmad sincs, de a "nem internet"-en ismerkedés nem egyenlő az utcán ismerkedéssel :D


Utcán nagyon nehéz ismerkedni (sikerrel) mert ott mindenki általában megy valahova és te egy akadály vagy az útjában még akkor is ha esetleg tetszel neki. Amikor megyek valahova én sem szeretem ha vadidegnek hátráltatnak a célom elérésében.


Ha emberi nyelven beszélsz a nőkkel akkor elhajtani csak a nagyon gorombák fognak ténylegesem, a többség csak finoman le fog rázni. "Van barátom" és ennyit erről a legtöbb esetben. Ez a duma sajnos az esetek többségében igaz is szokott lenni, de ha mégsem lenne az, akkor sem tudnád meg sosem.


Az internetes ismerkedés nagyon elmebeteg manapság, mindig is furcsa volt, de ami ma megy itt az kész katasztrófa. Tény az is, hogy ha semmi sem jött össze onnan, az némileg indukálhatja, hogy nem vagy valami nagy szám a nők szemében, de az életben jobbak az esélyeid mert legalább tudsz rá benyomást gyakorolni.

2017. szept. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Koszontem valalinek a buszon nō pont ugy nezett ki mint egy osztalytàrsnőm nem ő volt de olyan tekintetet kaptam hogy azota se tudom hogy nem e vagyok egy selejt szarhàzi
2017. szept. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát interneten nincs kedvem az 5x-ös férfitöbbségben ismerkedni.

Többször több társkereső oldalt megnéztem.

Kb az van felmegyek x feltételekre nőkre 1 oldal találat. Ugyanazon feltételekre férfira 5 oldal találat. Weboldalra gondolok.

Élőben legalább egyenlő a nemek aránya. Szóval nekem jobbnak tűnik sokkal. Megpróbálom, majd kiderül mi lesz.

2017. szept. 24. 18:03
 5/12 anonim ***** válasza:
Habár előtte se tudtam 3ast folytatva
2017. szept. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ahhoz nagyon, nagyon jól kell kinézned, hogy a nők pozitívan fogadják a leszólítást, különben csak egy szerencsétlen kreténnek tartanak, aki zaklatja a nőket az utcán. Na most, ha ilyen megnyerő külsővel rendelkeznél, a társkereső oldalakon sem lenne semmi gondod.
2017. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én viszonylag szép férfi vagyok (külsőre a 25%-ban benne vagyok, ha a 10%-ban nem is) és nekem előfordul hogy működik.


De ehhez tényleg az kell, hogy a külsőd legyen olyan, hogy legyen nő, akinek felkelti a vonzalmát első látásra. Nyáron egy olyan lánnyal szexeltem, akit plázai ruhaboltban leszólítva ismertem meg! Én sem vagyok egy nagy macsó, csajozós, úgyhogy ez elég nagy dolog volt nekem.


De sajnos a legtöbb nő támadásnak veszi, ha egy idegen (aki ráadásul neki nem tetszik!) leszólítja. Én sem vagyok egy lúzer, szerencsétlen, visszafogott srác, de elég ritkán merem ezt csinálni, mert a nők annyira ellenkezőek ebben. Olyan kicsi a siker esélye.


Csak akkor éri meg megpróbálni, ha nagyon látod, hogy a lány "úgy" néz rád. De akkor meg nagy a siker esélye.

24/f

2017. szept. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy mennyire nagy sláger lett ez a téma az oldalon. Kb mindenki erről beszél de senki sem csinálja.

Nyílván egy buta nő nem fogja értékelni, hogy leszólítod. De egy inteligens viszont értékelni fogja függetlenül attól, hogy bejössz-e neki.

Ha elhatároztad magad akkor hajrá, csináld:)

2017. szept. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Kb mindenki erről beszél de senki sem csinálja."


Mármint veled? Vagy hogy nem látsz ilyen jeleneteket minden nap? Tudod még az utóbbi is lehet, hogy csak annyit látsz hogy egy férfi és egy nő beszélget valahol nyilvános helyen, de azt nem tudhatod hogy ismerik-e egymást vagy sem.

2017. szept. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nők vágynak rá, külföldi pasik meg is teszik, és akkor learatják a babérokat. Az fontos, h hogy nézel ki, meg h milyen a kisugárzásod. Csak lazán, kicsit magabiztosan.

egy kis beszélgetés után mondogaassad nekik milyen szépek, arra mindig vevők, meg hívd fel magadra a figyelmet, tartsd fent a figyelmét!

Sok sikert! Írj h mi van! Mi drukkolunk neked!

Jó csajozást!:)

2017. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!