Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők! Szerintetek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Szerintetek ha egy férfi eléggé sportos de vékony akkor kevésbé vonzó mint egy izmosabb kigyúrt?

Figyelt kérdés

Sportos de vékony alatt valami hasonlót értek mint ezek a képek.


[link]



[link]


Kigyúrt alatt pedig ilyet


[link]


[link]


[link]


Több képet raktam mindkét helyre, mert nem találtam olyat pontosan amire gondolok és így jobban mutatja. Hiába sportos valaki ha nem izmos kevésbé vonzó? Jó lenne ha olyanok is írnának akiknek nőként nagyon jó a testük/alakjuk ha lehet korral is. Ja és aki beszólni akar nem válaszolni az inkább ne is írjon.



2017. szept. 24. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Scott Adkins volt az első kategóriában is, mindenesetre ő nagyon jó pasi :D Kár, hogy a színművészet nem nagy erőssége.


Nekem teljesen mindegy a két kategória, élőben nagyon kevés az ilyen pasi amúgy is. szóval én bőven beérem azzal is ha fele ennyi izom sincs rajta mint a képen látható srácokon, de legyen normális és érzem magam jól mellette.

2017. szept. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Nekem inkább a sportos vékony tetszik. Szálkás, ha úgy tetszik. :) Szerintem ők nagyon vonzóak. :)


21N

2017. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
2s voltam :) és igen jó alakú nő vagyok, több év jóga/pilates, kézilabda mellett, ha ez számít :)
2017. szept. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, az öt közül egyiknek sem tetszik az alakja.
2017. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Minimális a külömbség a kettő között szerintem. Innentől kezdve tényleg csak ízlés kérdése. Nekem például a második kategória már kicsit sok. Párom az első kategóriába tartozik, sokszor hajtja, hogy többet kéne edzeni, meg még egy kis izom jó lenne stb, de szerintem pont jó így ahogy van. Plusz nekem mindig jobban imponált az olyan pasi, aki munkában izmosodik nem a teremben. Rájuk jobban jellemző az első, szálkásabb kategória.

23/N azt nem mondanám, hogy hú de jó testem van, de nem volt még rá panasz, én meg vagyok vele elégedve meg odafigyelek rá.

2017. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem az első csoportba tartozók közül csak a Ramos jön be fejre,az a szőke annyira nem.A másikak bejövősek,sötét hajúak *.* Nagyon a gyengéim,arcra is nagyon bejönnek.

Valahogy extrémebb különbségre számítottam.

Egyébként nálam a fej sokkal jelentősebb,de ízlése válogatja.

2017. szept. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi a lényeg,hogy a túlzásokat igyekezzen kerülni. Szóval ami szélsőségesen , vagy túl sovány, vagy túl húsos, vagy túl izmos. Hogyha meg genetikailag vékony, és nem is gyúr, az is lehet ugyanúgy jó. Csak ne legyen anorexiás se, hanem legyen sima alkatú. Aki adottságilag vékony, és nem gyúr , tehát az is jó; nem túlzottan izmos, húsos, sovány; az is jó. Szóval egyik se legyen túúúl, a vékonyságnál meg az, ami számít, hogy ne csont és bőr legyen, ha lehetséges.
2017. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. A kérdés kiegészítése: régen vékony srác voltam és jóképűnek gondoltak a lányok de nem voltam mellé elég férfias jelenség hiszen nem voltam izmos. Edzem több éve de nem tartok ott ahol kellene sajnos. A kigyúrt kategóriába akartam volna tartozni de kb olyan vagyok mint a sportos de vékony kategória. Tehát az is a kérdés, hogy tegyük fel valaki bejön nektek arcra, akkor összképileg akkor is bejön ha az alkata nem az a tipikus kigyúrt ami a legtöbb nőnek bejön? [link] Ő is ide sorolható, vékony sportos alkat ,nem kigyúrt mint a 3 alsó link a kérdésben de arcra vonzó tehát összképileg jó pasi vékonyan is? (tegyük fel, hogy arcra bejön)
2017. szept. 24. 21:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért amit linkeltél,az egy abszolút jó testalkat.Annál kigyúrtabb nem kell
2017. szept. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ma 00:06 mármint melyikre gondolsz?
2017. szept. 25. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!