Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Éreztétek már, hogy a randipar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már, hogy a randipartneretek sokkal jobb férfi/nő, mint ti vagytok?

Figyelt kérdés
Mi lett a vége? Összejöttetek?
2017. szept. 24. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Összejöttünk.
2017. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen.


mi nem jöttünk össze, mert "túlidealizáltam". Nem baj, ha példaképként kezeljük a kiválasztottunkat, nem baj, ha felnézünk rá, de ugye van egy szint, ami már nem vetíthet előre egy egészséges-egyenrangú kapcsolatot. Oda kell figyelnünk a rajongásunkra, főleg ha az valójában nem is jelent szeretetet a háttérben, csak beteges kötődést idéz elő.

2017. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, ő igen, de nem jogosan. Semmivel sem voltam/vagyok tőle jobb. Viszont az egész laza beszélgetést meg a számomra baromi vonzó, magabiztos, független kiállását elcseszte ezzel egyik randiról a másikra. Addig végig volt benne valami energia, valami függetlenség, tudott véleményt formálni, becsülte az enyémet, de mert vitatkozni vele, minden. Aztán átment egy (sajnálom, hogy ezt mondom) szánalmas nyivákolásba az egész, hogy én milyen jó vagyok, és ámul minden szavamon, meg mennyire klassz csaj vagyok...


Szép dolog, ha az ember akar valamit, de ő feldobta a teljes egyéniségét és méltóságát. És elkezdett feneket nyalni.


Nem lett belőle semmi, férfiatlanná vált.

2017. szept. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem nagyon gyakran randizom...

De régen volt ilyen, de ez az érzés mára átváltozott, azt érzem hogy nem illünk össze, más dolgok fontosan, másképp gondolkozunk, emiatt nem működne, a kinézeten már túl vagyok. Nem az az elsődleges.

F

2017. szept. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Összejöttünk, azóta már házasok is vagyunk 6 éve:) Még mindig úgy gondolom sokkal jobb pasi, mint én nő.
2017. szept. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!