Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kéretik magukat a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéretik magukat a nők?

Figyelt kérdés
Van pénzem, eljönnek velem randizni, fizetek nekik 1-2 vacsit, közben meg játsszák az úrinőt, mikor mindketten tudjuk, hogy a dugásért fizetek, nem azért etetem őket, mert én vagyok a Máltai Szeretetszolgálat. Hány fizetős randi kell mégis manapság egy nőnek?
2017. szept. 25. 21:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Igazi romantikus lélek vagy :D
2017. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudják mire megy ki a játék és okosabbak, ezért ők használnak téged. :D
2017. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Ha te fizetni akarsz a dugásért, kénytelen leszel elviselni, hogy a nő határozza neg a farifát. Amennyiben több iq-d lenne annál, hogy nőket etetsz dugásért, mindjárt egyszerűbb lenne ah életed.
2017. szept. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Kettes, nekem aztán nem fáj az a néhány vacsora, nem megyek csődbe tőle, de ezek mit éreznek, hogy csak emiatt eljönnek velem randira, aztán semmi dugás, otthon nincs kaja vagy mi a rák?! Pedig nem ilyen lepukkant éhezőket hívok el, elhiheted. Ha nem akarnak dugni, akkor miért nem közlik előre??
2017. szept. 25. 21:41
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
Talán, mert normális lelkivilágúak és téged akarnak megismerni, nem egyből f***ra ugrani! :D Ne adj isten lesz majd egy lányod, akkor szeretnéd, hogy majd úgy bánjanak vele, ahogy most te szerencsétlen nőkkel? Majd az olyan alakok, mint te pár falatért cserébe megdugják. :D Erkölcs 0 érzelmi intelligencia 0 értelmi szint 0!
2017. szept. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kell neked, ha előre nem fekteted le a szabályokat burkoltan vagy kevésbé burkoltan. :D


Egyszerű, logikus ember vagyok. Ha valaki áthív magához, én pedig úgy megyek át, hogy nem közlöm vele direkt, hogy nem akarok szexet, akkor valószínűleg az lesz belőle, mert ordít a helyzetről. Ha valaki mellébeszélés helyett azt mondja, hogy figyelj, nem komolyak a szándékaim, de szeretném magam jól érezni veled ma (vagy valamelyik este), akkor tiszta sor.


Ha te elhívsz vacsizni, az meg egy tök aranyos gesztus, így kezdődött az előző kapcsolatom is. Akik "fizetnek nekem kaját", azok nem szolgáltatásért fizetnek, mert nem vagyok prosti, hanem önszántukból, mint kedves, udvarias gesztus. Ergo az égadta világon semmit nem várhatnak cserébe. Szívük joga nem tenni, ahogy nekem is szívem joga nem viszonozni egy ajándékot semmi egyenértékűvel, a köszönömön kívül. Ha meg ülsz ott, mint egy fäsz, és várod, hogy leteperjelek, akkor csak sajnálni tudlak. A világ nem így működik.

2017. szept. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem akarnak dugni, akkor miért nem közlik előre??"


Ha te csak dugni akarsz, miért nem közlöd előre? Randira még mindig ismerkedni mennek emberek (főleg olyan helyre, ahol fizetni kell), nem dugni.

2017. szept. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%

Talan mert normalis no nem fog dugni 1-2 randi utan, es nem hiszik azt, hogy egy vacsora az aruk.

Undorito a hozzaallasod. Keress not inkabb a Rosszlanyokon. Az tobb vacsora ara lesz, de legalabb biztosra mesz es nem kell feleslegesen ismerkedned.

2017. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora tirpák paraszt vagy te b.haszki...! x'D

"...mikor mindketten tudjuk, hogy a dugásért fizetek..." - a normális faszik meg nem értik, hogy miért "sértő" a mai nőnek egy minimálisan lovagiasnak lenni... hát ezért b.azmeg, mert szerencsétlen nő azt hiszi, hogy rögtön dugást várunk cserébe.

Oltári nagy fhaszkalap vagy öreg, ha csak kefélni akarsz, mi a fhaszér' nem mész prostihoz?!

2017. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Én komoly kapcsolatot keresek, nem rosszlányt, de nem olyannal, aki csak minél többet akar az én pénztárcámból enni, mielőtt széttenné. Ha megemlítem, hogy harmadik randin már a lakásomon borozhatnánk egyet vacsora után, eltűnnek a bánatba!! A legnagyobb vicc, hogy volt akivel megbeszéltük, hogy oké, vacsi után nálam folytatás, aztán vacsora után "elfáradt" és inkább ő most hazamenne. Röhej ez a rengeteg éhenkórász nő.
2017. szept. 25. 22:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!