Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kéretik magukat a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéretik magukat a nők?

Figyelt kérdés
Van pénzem, eljönnek velem randizni, fizetek nekik 1-2 vacsit, közben meg játsszák az úrinőt, mikor mindketten tudjuk, hogy a dugásért fizetek, nem azért etetem őket, mert én vagyok a Máltai Szeretetszolgálat. Hány fizetős randi kell mégis manapság egy nőnek?
2017. szept. 25. 21:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem ajánlod fel a vacsit. Azt lehet kihasználni, aki hagyja :D
2017. szept. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
😂😂 hat az ilyen hülyéket kihasználják ,ez van.
2017. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Lúzer vagy ezek a csajok meg lehúznak.

Vagy nem kellene a vacsikon is ilyen prosztónak lenned, és akkor hátha nem futnának el előled.

2017. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
imádok itt lenni 😂<3
2017. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Te komolyan azt hiszed, hogy az a pár nő, akivel randiztál, ennyire rá van szorulva arra a kajára, amit te fizettél nekik?! xD

Az meg sem fordul a fejedben, hogy az etikett szerint (amit te nyilván nem ismersz) alapból annak illik fizetnie, aki a randit kezdeményezi? Nyilván te hívtad el őket, ergo a kaja fizetése nem szívesség részedről, hanem alap! (Vagy ha szerinted szívesség, akkor a nő részéről meg az a szívesség, hogy randizik veled - fifty-fifty).

Az meg, hogy "komoly kapcsolatot keresel", de azért a 3. randin, mikor még alig ismered őket, tegyék szét a lábukat... hát no komment, vicc kategória...

Döntsd el, hogy mit akarsz, komoly kapcsolatot, vagy csak kefélni, és eszerint keress partnert a megfelelő fórumon - neked vmi prostioldalt ajánlok...

2017. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Aztaqrvaistenit...:DDDD
2017. szept. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, honnan van ennyi gyökér paraszt?!

Ĕlettársammal első randin ebédelni voltunk (ajjaj, ő fizette!), második találkozáskor ebédelni illetve vacsorázni, de ott is aludtunk, ahova mentūnk, ergo lefeküdtem vele.Képzeld, nem a vacsi áráért tettem, hanem mert akkor voltam már 30 éves, érett nő, tudtam gondolkodni, tudtam érezni.Tetszett az udvariassága, az intelligenciája, az, hogy minden mozdulatából sugárzott a férfiasság.

De egy akkora gyökér akkor sem kéne mint amilyen te vagy, ha utánam dobnának sem!

2017. szept. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
43%
Mert tudják hogy ki akarod őket használni és ezért akkor már úgy vannak vele hogy ők is ki akarják hozni a helyzetből a maximumot azaz sok ingyen vacsorát valamilyen puccos helyen.
2017. szept. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

#18 Ugye most csak viccelsz?

Egy vacsora szerinted olyan marha nagy dolog?!B+ elmegyek én egyedül is enni, azon nem múlik, nem fogom sajnálni magamtól.

A Kérdezővel azért nem dugnak a nők, mert egy ostoba, bunkó kis tizen-huszonéves, lehetetlen rá férfiként tekinteni.IGAZI férfiben ilyen kérdés fel sem merül mint amit a kérdező kiírt.

2017. szept. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Te már egy Cézársaliért p1nát akarsz?
2017. szept. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!