Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kapcsolat mindennapi teendője?

Figyelt kérdés

Reggel felkelsz, mit csinalsz eloszor? Hogy ebreszted fel a parod? Hogy indul a napod? Mondjatok mindennap egymasnak hogy szeretlek? Milyen a szexualis eletetek?


Lehet itt rontottam el valamit... Nemet es kort legyszi. Koszonom.


2017. szept. 25. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

while(true) {

en.felkel();

en.elmegyDolgozni();

en.hazaMegy();

en.lefekszikAludniEgyedul();

}


Jelenleg ennyi.

2017. szept. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor ugy vagytok mint mi... Haha :D
2017. szept. 25. 23:02
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Az a mindennapi teendője, hogy ne tegye mindennap ugyanazt. Abból rutin lesz, és sok esetben elvárás, nem ráadás. Nálunk nem emiatt ment tönkre, inkább a célok és az életről való vélekedésünk összeférhetetlensége miatt.


Ritkán mondtuk egymásnak, hogy szeretlek, de akkor sokat jelentett. Nem éltük együtt, de mindig úgy keltünk, ahogy jólesett. A napunk úgy indult mindig, mint egyedülállóként, és a közös programot kivéve úgy is telt. Nem szabad, hogy kihasson arra is a kapcsolat, szerintem. Az önmagad feladása lenne, és nem a jó értelemben. Gyakran szeretkeztünk, nem naponta, átlagban talán naponta. Mikor jólesett, ahogy/ahol jólesett.


Ez egy kapcsolat, aminek az alapja ideális esetben érzelem, akkor is, ha a szerelem "lappang" és nincs már rózsaszín köd. Ezt érezni kell, és figyelni a másik jelzéseit, beszélni vele, összedolgozni vele. Nem napirendi pont. Az tenné tönkre szerintem, ha az ember ütemezni akarná napi szinten.

21N

2017. szept. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nincsen apám, se anyám,

se istenem, se hazám,

se bölcsőm, se szemfedőm,

se csókom, se szeretőm.


Harmadnapja nem eszek,

se sokat, se keveset.

Húsz esztendőm hatalom,

húsz esztendőm eladom.


Hogyha nem kell senkinek,

hát az ördög veszi meg.

Tiszta szívvel betörök,

ha kell, embert is ölök.


Elfognak és felkötnek,

áldott földdel elfödnek

s halált hozó fű terem

gyönyörűszép szívemen. (a gyönyörűszép: bár ezt nem tudom lehet ego)

2017. szept. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszi :D
2017. szept. 25. 23:23
 6/12 anonim ***** válasza:
na meg az embert ölök, az túlzás, inkább magam ölöm jelnleg, de végül csak jobb lesz
2017. szept. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Igen, szerintem is a rutin a kapcsolatok legnagyobb gyilkosa. Például nem kötelező minden nap kiugrani az ágyból és rohanni melóba. Én néha ha felkelek hamarabb, akkor mondjuk főzök kávét, és együtt nyugodtan megkávézunk. Vagy csinálok reggelit, mert az mindkettőnknek gyakran kimarad sajnos. Vagy kis reggeli szerelmeskedés, ilyesmi. Meg munka után se kötelező berogyni a kanapéra és annyit kérdezni csak, hogy "mizu?" Lehet közösen főzni valamit, lehet csinálni valami nem megerőltető programot. Meginni egy üdítőt valahol, kiülni valahova, átmenni valakihez beszélgetni kicsit. Meg haza lehet állítani egy szál virággal, egy tábla csokival, valami aprósággal. Szerintem ami egy kapcsolatot nagyon jól "életben tart" azok az apró figyelmességek, kis gesztusok. Meg a változatosság.

Szexuális élet terén is így van szerintem. Nem kell leragadni a "lámpa le, 1 póz, 15 perc"-nél. Szex terén is lehet kedveskedni a másiknak, vagy új dolgokat kipróbálni ha unalmasnak érzitek.

2017. szept. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Reggel félálomba vonyítok, hogy asszony, kávét. Majd alszok tovább. Délutn meg már várom, mikor ér már haza. Mikor csinálja má a vacsit.
2017. szept. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hahahaha te aztan felviditottad a napom... Szegeny asszony...
2017. szept. 25. 23:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Írd már le inkább, hogy mi a probléma. Befásultatok, unalmassá vált?
2017. szept. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!