Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kapcsolat mindennapi teendője?

Figyelt kérdés

Reggel felkelsz, mit csinalsz eloszor? Hogy ebreszted fel a parod? Hogy indul a napod? Mondjatok mindennap egymasnak hogy szeretlek? Milyen a szexualis eletetek?


Lehet itt rontottam el valamit... Nemet es kort legyszi. Koszonom.


2017. szept. 25. 22:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A mindennapi teendő: tekerni és tekerni, mert tudod a párkapcsolat olyan , mint a bicikli, ha nem tekerik, eldől! Ilyen egyszerű. Azt, hogy hogyan tekered, a te dolgod...
2017. szept. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hahahaha te aztan felviditottad a napom... Szegeny asszony...

Ne sajnáld, mert nem teljesen így van:) Én viszem a kávét és én csinálok neki vacsit:) Igaz, én nem járok melózni, csak ő.

Szeretlek, kimondva nincs, de minden nap, ölelések, puszik, simogatások, stb. Szexuális életünk? Szerintem jó. Már abból ítélve, hogy ugyan úgy kezdeményez mint én. Rossz lenne, nem hiszem, hogy sűrűn kezdeményezné:)

2017. szept. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!