Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme egy ilyen férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egy ilyen férfival randizni?

Figyelt kérdés
Már a Facebookon azt írja, hogy ő nem szereti az anyagias nőket, mert eddig minden nő csak a pénzért volt vele. Meg már hogy az első randin elvárták hogy ő fizessen sok mindent. Akkor az ilyen az első randin se fog mindent fizetni? Milyen ember az, aki egy lánynak még egy pizzát se tud kifizetni? Mert nem hiszem hogy az első randin valaki gyémántnyakéket vár egy pasitól.
2017. szept. 27. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenebe. Ezek szerint senki nem latott benne semmi vonzot.

Az ilyen nokre panaszkodo ismeretleneket jobb elkerulni.

2017. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
En nem randiznek vele.
2017. szept. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Meg azt állítja hogy ő milyen jó ember, és nem szereti azokat a nőket, akik nem háziasak.
2017. szept. 27. 14:52
 4/12 anonim ***** válasza:
KUKA.
2017. szept. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kuka. Nem azért, mert nem akarna fizetni, hanem mert egy rinyapina férfiként, aki nem túl túllépni a sérelmein.

29F

2017. szept. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Aha. Azert nem szereti a nem hazias noket, mert o maga egy lusta nyomoronc, te a tiszta alsogatya azert kene.
2017. szept. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt állítja ő dobta a nőt, mert nem szereti az olyan nőket, akik csak leakarják húzni.
2017. szept. 27. 15:12
 8/12 anonim ***** válasza:

De a haziassagot es kiszolgalast elvaeja 😂


Egy percet ne vesztegess ra.

2017. szept. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezt az úriembert ne akard megismerni.

Értem mit puffogtat, a múltját is látom a lelki szemeimmel, de ezt nem így kell kommunikáli.


Ő egy kiszolgáltatott, éhező, afrikai nőt akar, aki egy zsíros kenyérértp uncit villant. Két kiló kolbászér meg furulyázik.

2017. szept. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na én biztos nem randiznék vele. Oké, hogy egy nő ne hajtson a pénzére, de ilyent írni. :D Meg ne vegyen már minden nőt egy kalap alá az ilyenek miatt. Én amúgy az ilyen helyzetek elkerülése végett szoktam csak egy üdítőt kérni maximum, ha felajánlja hogy fizet valamit.
2017. szept. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!