Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek sem ártana megtanulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek sem ártana megtanulni pasizni?

Figyelt kérdés

Kezdve azzal h kezdeményeznek ők is, nem várják el a gondolatolvasást meg a jelzések értelmezését, direktebbé válnak, felhagynak az utalásokkal stb.

Gondoljatok bele hány ismerkedési próbálkozás lesz zsákutca akár csak amiatt mert a nők sokszor képtelenek direkt módon közölni információkat.


2017. szept. 28. 05:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
hajrá! majd 2-3 generáció műlva sikerülni fog, ha elég szülőt fenyegetsz meg.
2017. szept. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Az, hogy te olyan ostoba vagy, hogy csak azt vennék észre, ha a nő az arcodba ordít, még nem jelenti azt, hogy a nők nem tudnak pasizni.

Nincs itt semmilyen zsákutca. Csak az, hogy feléd nem nyit a kutya se.

2017. szept. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Már pedig tudnak, pasiznak és akarnak is pasizni. Tetszik nekik egy pasi, sokat tesznek érte, hogy ezt, tudtára adják a pasinak. Természetesen nem mennek oda hozzád és térden állva, nem fognak szerelmet vallani neked:)
2017. szept. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom,nekem idáig 2 kapcsolatom volt. Mindegyiknek én "vallottam". (Bár kicsit sem töltött el jó érzéssel a dolog,bennem maradt,hogy ez a fajta dolog nem esik jól. Ennek ellenére megtettem) Szerintem igenis ha a fiú akar valamit a hölgytől,akkor nyugodtan mondja meg neki. Valóban nem kellenek célozgatások de akár fiú,akár lány az illető ha tetszik a másik akkor mondja ki. (Elég szégyen,hogy egyesek az érzelmeiket se tudják kimondani,igen a kedves kérdezőre is utalok)
2017. szept. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, nagy részben egyetértek veled. Ugyanakkor én mostanában azt tapasztalom, hogy a (normális) srácok viselkedése ismerkedéskor kezd nagyon nőies lenni, ami főleg a figyelmetlenségnek és az érdektelenségnek köszönhető.
2017. szept. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Sosem álltam senki elé, hogy tetszik. Ettől még tudok pasizni, és ki tudom mutatni, ha tetszik valaki. ;)


Ráadásul kezdeményezni is szoktak nálam, ha úgy van, szóval nyilván nem csinálom rosszul.


A férfi meg legyen férfi, ( és nem rinyáló pitsa), a nő meg nő, valahol tartsuk már meg a nemi szerepeket.


Részemről legalábbis a férfiasabb férfiak ( nem kizárólag a külsőre gondolok, hanem belsőre is) jönnek be.

26N

2017. szept. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, szerintem nem a nők dolga kezdeményezni. Nekik az a "feladatuk", hogy jelezzék, hogy a férfi kezdeményezhet náluk.
2017. szept. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
.......vagy csak te nem érted a nőket kedves kérdező.
2017. szept. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
A tökös pasik a vonzóak, nem azok akik arra várnak hogy felszedjék őket.
2017. szept. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Amilyen lusta vagyok, engem, mindig a nők szedtek fel.
2017. szept. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!