Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, vannak köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, vannak köztetek nagyon romantikus alkatok? Hogy látjátok, mennyire jön be ez a természet a nőknek?

Figyelt kérdés
Mennyire vevők az ilyen férfiakra a nők, mik a tapasztalataitok?

2017. szept. 26. 12:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Nő vagyok. És nem hozzám való emberrel voltam, egyszerre voltam a nő és a férfi a kapcsolatban. De nem akartam.
2017. szept. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Hat tapasztalatom szerint nagyon nem jon be nekik. Meg a romantikus holgyek is magabiztos/hatarozott ferfit akarnak akiert picit kuzdeni kell.

Ha valaki a romantikus alomvilagat epitve mar hercegnove koronazta az adott lanyt akkor mar nem kell kuzdeni a lanynak semennyire es ez plussz a tulzott jofiuskodas mar nem jon be kabe senkinek. Ez a velemenyem. Ja ez NAGYON romantikus jellemuekre vonatkozott, nem picit vagy kozepesen, ez nagyon :)

2017. szept. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

Régebben az voltam. És meg voltam róla győződve hogy sok nő vágyik erre, hogy a ffi romantikus legyen.

De a gyakorlat, az élet nem ezt igazolta.

Szerencsére sikerült is levetkőznöm ezt a tulajdonságot.

40f

2017. szept. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

A nőismerőseim 80 %-a gyűlöli a romantikát és irtóznak a romantikus pasiktól. Gyenge, nyálas, férfiatlan tulajdonságnak tartják. Ha valamelyik pasinál érzik a "szikrát", akkor az onnantól kezdve mindegy, hogy milyen tapló, bunkó, primitív emberileg, mert észre sem veszik.

Ugyanez igaz viszont a férfiakra kb ugyanilyen százalékára is. Mivel látják, hogy erre nincs kereslet, inkább átmennek (sokaknak nem is kell változni) primitív ösztönlénybe és tárgyiasítják a nőket, akiknek csodák csodájára ez bejön.

Normális férfiként keresni kell azt a kevés kivételt, aki ezt értékeli.

34f Bp.

2017. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom romantikus, és én szeretem, hogy az. Ajtót nyit, virágot hoz, bókol, kezet csókol, elveszi a táskám, a fülembe suttog, én ezeket szeretem. ^^ Ettől még nem tartom kevésbé férfiasnak, nem ezen múlik. Ha nem ilyen lenne, össze se jöttem volna vele.


26N

2017. szept. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
Én szeretnék romantikus lenni. A férfi legyen határozott, ő adja az irányt. Én pedig követem az úton.
2017. szept. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Ha szeretném...
2017. szept. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
En szeretem ha egyszerre romantikus es hatarozott is a sajat dolgait illetoen, iranyt nem kell adnia, mert van sajatom, parkapcsolati temakban meg a kozos velemeny szamit. A baratom romantikus, de nem nyalas.
2017. szept. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem értem, miért veszik sokan annyira külön a romantikust és a férfiast? Mintha vagy fekete vagy fehér lenne... Nem lehet egy férfi romantikus és férfias egyszerre?

Bár a nagyon nyálas srácok nekem sem jönnek be, de azért néha jól tud esni, ha a férfi "romantikus". Előre enged, kinyitja az ajtót, virágot vesz, elvisz vacsorázni stb. De mondjuk számomra nem is azt jelenti a férfias sem, hogy bunkó tuskó "alfahím" módjára nagymellénnyel járkál mindenhol, és "ki-ha-nem-én" felfogással...:D Ez szimplán tuskóság. A férfiasság a szememben egyfajta kisugárzás, intelligens, magabiztos de nem bunkó, olyan férfi, aki mellett mind érzelmileg mind fizikailag biztonságban érzem magam.

2017. szept. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

A romantika és a lovagiasság most is és mindig is bejött a nőknek.

Más kérdés, hogy sok lúzer pasi a papucsságot, a seggnyalást és a össze-vissza hazudozást összekeveri a romantikával.

2017. szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!