Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a mai férfi kb.40 %-a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a mai férfi kb.40 %-a rendelkezik valamelyik tulajdonsággal ezek közül, tényleg itt tartana a mai férfi társadalom?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor hallom, hogy egy férfi rendelkezik valamelyik tulajdonsággal ezek közül:

- félénk

- tutyi mutyi

- nagyon vékony, gyenge

- anyuka pici fia

- nagyon határozatlan

- igénytelen


2017. szept. 28. 15:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem 3 ilyen közeli férfi ismerősöm van. De ez alapján nem lehet felállítani egy százalékos rátát mert ez csak a személyes ismeretségi köröm. Tény hogy vannak ilyenek többen mint kéne.
2017. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Amúgy újra belegondolva óriási baromság ez a kérdés.
2017. szept. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert a feminista vilag kihereli a ferfiakat, azert
2017. szept. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez igaz de mi ezzel a baj ?
2017. szept. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Diavolino44 ***** válasza:

Hmm, fura, hogy itt mindenki azt gondolja, hogy sok a 40%.

Szerintem egyaltalan nem, a legtobbjuknek fogalma sincs arrol, hogy anyuci pici fia, milyen gyakori jelenseg, alig talalkoztam olyan csajjal akinek ne lett volna az exei kozott legalabb egy.

Amugy a tulajdonsagok nagy reszere az aki viseli sokszor tudatlan.


De a legtobb tualjdonsag, meg van bennuk, csak legfeljebb nem akkora mertekben, hogy az nagyon feltunjon a masik nem szamara.

Lehet ezzel vitatkozni, de pl szamomra az is tutyi-mutyi, aki pl

Szingli ferfi, meglat egy gyonyoru szep not az utcan s nem mer odamenni, mert az jar a fejeben , hogy masok is meghallhatjak, biztos van baratja, ennek a bomba nonek en keves lennek stb.

Mar pedig a ferfiak legalabb 90%-a nem megy oda.


De ahogy megvannak itt a szteretip jelzok a ferfiakra, ugyanugy meg van a noi oldala is.

-fogalma sincs mit akar

- tulsagosan valogatos

- flegma

-kulsosegek erdeklik

-egy ertelmes beszelgetest nem lehet lefolytatni

-fogalma sincs, hogyan legyen noies

-nulla cel, csak azt varja, hogy talaljon egy eros magabiztos ferfit akitol azt varja, hogy megoldja a problemait

- penzre megy

-szegyenli a sajat szexualitast


Lehet valasztani ;)

2017. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Félénk vagyok, vékony és gyenge. 18 éves koromra önerőből összehoztam két nyelvvizsgát és egy jogosítványt, egyetem mellett kidolgoztam a lelkemet is, hogy ne a szüleimen élősködjek, vagy legalábbis minél kisebb mértékben. Mikor anyukám beteg lett, apám pedig már nem élt, szintén kidolgoztam a belemet otthon is és a munkahelyemen is, hogy a szükségszerűen megnövekedett költségeket fedezni tudjam.

Hogy jössz te ahhoz, hogy becsmérelj? Azért, mert félénkebb természetű vagyok, vékony és nem egy erőember, már nem vagyok férfi?

Asszem már feláldoztam pár dolgot a társadalom, a családom és a saját céljaim oltárán, hogy azt mondhassam, kikérem magamnak, hogy ezekért ne tarts ugyanolyan férfinak, mint bárki mást.

2018. aug. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!