Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik leszólják a kései szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik leszólják a kései szűz magányos férfiakat, azok valójában azért (is) szólják le őket, hogy miért nem bűnöztek?

Figyelt kérdés
Egy nőt erőszakkal szexre rábirni bűncselekmény, nyilván egy tisztességes, törvénytisztelő férfi nem fog ilyet tenni, még akkor sem, ha másképp nem tud nőhöz jutni.Na most, akik leszólják őket, belegondolnak abba, hogy burkoltan bűncselekmény elkövetésére akarják rávenni ezeket a szűz férfiakat? Mert sajnos tényleg vannak olyan férfiak, akikkel szó szerint egyik nő sem hajlandó szóba állni, csak aki nincs ilyen helyzetben, az ezt nem fogja fel.

2017. júl. 30. 12:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%

csak a szokásosat tudom mondani.

ezt egyedül hoztad össze? vagy csapatmunka volt?

2017. júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
72%
mi a kanyád van?
2017. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
72%
Mi bajod ge*i? Napi Hiszti farkatlanoktól
2017. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Én jobban tisztelem a nőket annál sokkal, minthogy beálljak azok közé, akik bármi áron nőhöz akarnak jutni.
2017. júl. 30. 12:53
 5/31 anonim ***** válasza:
79%
Döntsd oldalra a fejed, hogy a két kicsi agysejted összeérjen, aztán fuss neki még egyszer!
2017. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Akik leszólják azok idióták.

Akik pedig tanácsot akarnak adni, és valahogyan bíztatni/motiválni, azok pedig nem hisznek ennek a mondatnak:"Másképp nem tud nőhöz jutni."

Mivel van MÁSKÉPP, csak azt nem képes megcsinálni, mert gondolkodás módban kéne változni, ami igennagyon nehéz.

Egyedül nagyon-nagyon nehéz. Ha valaki ott van és egy-két hétig hónapig edző szerűen duruzsolja a füledbe, hogy ne add fel, menj tovább, akkor könnyebb, de úgy is erőfeszítés.

2017. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Szerintem az is erőszak, amit néhány alfahim megenged magának, ne adj Isten még verik is a barátnőjüket. Én nem vagyok hajlandó ilyen lenni csak azért, hogy elfogadjon ez a beteg társadalom.
2017. júl. 30. 13:20
 8/31 anonim ***** válasza:
96%
Figyelj, senki sem kényszerít arra, hogy csajokat erőszakolj azért, mert nincs szex az életedben...helytelen lenne valóban. Én sem erőszakolok meg egy nőt, mert tetszik és szívesen megd.ugnám. A hiba talán a te készülékedben van, nem?
2017. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
40%
ezt a lepke puki gyöngeségű troll kérdést... ebéd után azért többet is kihozhatnál.
2017. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
60%

Mincs más lehetőség?

-Menj ku_vához. Igaz, szánalmas és undorító dolog, de egy lehetőség

-Kelj fel a gép elől, tanulj meg kommunikálni az emberekkel, tanulj egy kis igényességet és szerezz barátnőt. De ez a lehetőség nálad nem játszik, mert az értelmi szinted nem terjed túl a gyk-s rinyáláson.

-Kösd fel magad. Ez is egy lehetőség

2017. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!