Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert ítéli el a társadalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ítéli el a társadalom ha egy 35 körüli férfi egy 20 év körüli fiatal lánnyal van?

Figyelt kérdés
Irigyek? Vagy miért megy az elítélés ilyenkor?
2016. aug. 30. 15:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem ítéli el. Egyéb kérdés?
2016. aug. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%
Irigyek.
2016. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem általánosságban elmondható, hogy a "miért ítéli el a társadalom az X jelenséget" kérdésre az egyetlen helyes válasz a "csak". Egészen egyszerűen az embereknek nagyon különbözik az értékrendjük. Valakit ez zavar, valakit meg az. Az egyiket érdekli a többiek viselkedése, a másikat meg nem. Stb.

A konkrét esetben viszont szerintem a 99% nem ítéli el; ez egy rendszeresen előforduló jelenség.

2016. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Elítélni szerintem hülyeség, de lehet, hogy van aki eleve halálraítéltnek gondolja, és előre károg. Egy 20 éves még éppen kezdi megismerni komolyabban önmagát, és keresi a helyét a világban, más életszakaszban van, mint egy 35 éves már egzisztenciával és nagyobb tapasztalattal rendelkező. Ettől függetlenül működhet a dolog van rá számtalan példa, egyik ismerősömék is kb ugyan ilyen életkorokkal jöttek össze párjával, most már van egy 3 éves gyerekük is.
2016. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem ítéli el.
2016. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

a többséget szerintem abszolút nem érdekli


amúgy én se ítélem el, csak kicsit furcsállom, mert 20 éves vagyok és abszolút kizártnak tartom, hogy nekem egy kapcsolat ilyen nagy korkülönbséggel működjön hosszabb távon

én még egyetemre járok, nincs saját keresetem (nyáron persze dolgozok, de az más), szóval olyannal összejönni aki nem csak hogy már teljesen önálló és abszolút más az élete, de lassan már gondolom családot szeretne, hát nem lenne jó ötlet


ettől függetlenül nem tartom kizártnak, hogy másnál ez működőképes lehet

meg amúgy se foglalkozom idegenek dolgával (főleg ha nem ismerem a szituációt)

2016. aug. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
18%
Hagyjuk már ezt az épp kezdi megismerni önmagát, meg más életszakasz maszlagokat. Van, aki 20 évesen már gyereket nevel. Más meg 35 évesen még csak távoli tervként gondol a családra. Aki pedig önmagát 20 évesen még nem ismerte meg annyira, hogy tisztában legyen azzal, hogy mit akar, azzal valami nagy baj van.
2016. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy elítélné, de ha el is ítéli, biztos,nincs elég gondjuk, nincs min csámcsogni,hát keresnek maguknak. Régebben én is ilyen voltam,hogy miért van 40 éves férfi 20 éves lánnyal, az apja lehetne, meg mekkora szégyen stb. Most már nem izgat, semmi közöm hozzá, van saját életem, azt kell egyengetnem, más mit csinál,az az ő dolga.
2016. aug. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
27%
Azt magyarázza meg valaki, hogy miért lenne egy párkapcsolatban ellehetetlenítő tényező, ha tegyük fel az egyikük dolgozik, a másikuk meg egyetemista?
2016. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
Azért mert nem normális, ugyanakkor szegénységi bizonyitvány hogy nem a saját korosztályodba keresgélsz, hanem ilyen kis tini lányt
2016. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!