Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor leszek végre szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor leszek végre szerelmes?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rossz pasi,egyszerűen még nem voltam szerelmes,annyira vágyok egy barátnőre,egy kedves,aranyos,kissé félénk lányra.Valahogy tetőzi bennem ezt az elkeseredettség szerűt hogy az exem ( ne kérdezétek hogy ha le van tiltva) rám írt.Amúgy mielőtt valaki azt hinné ő hagyott el tehát azért lett belőle szakítás 2 éve.
2017. szept. 28. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne add fel.Egyszer majd az utcàn jön veled szemben.Az exre meg ne koncentrálj .:D
2017. szept. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem koncentrálok,csak sokáig tartott így is míg feldolgoztam,mert nagyon megbántott,erre meg berondít.
2017. szept. 28. 17:44
 3/4 anonim válasza:
Jamuár 8.
2017. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem írják fel receptre sajnos, vagy kialakul vagy nem.

Azt szokták mondani, hogy minél jobban akarod annál kevésbé sikerül

2017. szept. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!