Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mit gondolnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit gondolnátok, ha egy pasi adna egy szerelmes verset?

Figyelt kérdés

2017. szept. 28. 13:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
40%

Hogy nem ismer. Nem vagyok romantikus alkat igazán.

értékelném, de akkor még biztos nem ismer jól.

Én ha már verset kapnék, egy Poe kötetnek örülnék inkább.

nem szerelmes versnek.

Oké, hogy ő írja..de nem nekem való dolog ez.

2017. szept. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon jól esne. Romantikus és aranyos gesztus. Megbecsülném az biztos.
2017. szept. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
40%
Kínosan érezném magam, utálom, mikor valaki előad valamit.
2017. szept. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
82%
Azt, hogy nagyon érző, bátor lélek. És ritka. Nagyra értékelném. Csak sajnos a mai értékrendbe sokaknál ez negatív felhangot kap. A fene se érti ezt. Pedig szerintem mélyen, legbelül sok nő álmodozik egy ilyen lelkű férfiről. Eltorzult a világ. Sajnos. De ettől még hűnek kell maradni önmagunkhoz. Vannak még olyanok, akik ezt értékelni tudják és csak akkor találunk rájuk, ha önmagunkat adjuk. Különben hamis és felszìnes lesz az egész. Szóval szerintem a megfelelő(!), veled egy hullámhosszon levő társ nagyon fog neki örüni. Én így gondolom. Talán sokaknak nem lesz népszerű a válaszom, de az semmit nem számít. Egy számít: hű maradok ömagamhoz és nem befolyásol mások lehurrogó véleménye.
2017. szept. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Utolsó, a férfiak ugyanúgy éreznek, vannak érzéseik, mint a nőknek. Amúgy olyan nőre és férfira gondolok, akik nem állnak olyan közel egymáshoz, beszélő viszonyban vannak, de semmi komoly.
2017. szept. 28. 14:07
 6/35 anonim ***** válasza:

Megijednék, az exemre emlékeztetne, ő is szerelmes verseket író kis cuki pasi volt, aztán egy idő után kimutatta a valódi énjét, az már nem épp cuki volt :D

Amúgy attól függ, ha ezzel nyitna, az elég ciki lenne, hiszen akkor mi alapján szerelmes? Kapcsolatban, vagy legalább az x. randin már romantikus, kedves gesztus.

2017. szept. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Utolsó, a szerelem sokszor nagyon rövid időn belül alakul ki.
2017. szept. 28. 15:47
 8/35 anonim ***** válasza:
66%

#7

Nope. Az vonzódás, rajongás, stb. A szerelemhez köze sincs.

2017. szept. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Nem értek egyet. Számos olyan eset van, hogy valaki pár másodperc, egyetlen hallott mondat és egy pillantás után szerelmes lesz valakibe. És ez nem rajongás, rajongani sztárok után lehet, ez szerelem, ezt érzi az ember. Mikor szerelmes lesz valaki, sosem ismeri még annyira, ez lehet egy mondat vagy 1000 mondat után, akkor sem. Hipotézised szerint tehát csak 5-10 évnyi együttélés után lehetne szerelmes valaki, amikor a legtöbb rég elmúlt már, ugyanis igazán megismerni valakit, ahhoz hosszú idő kell.
2017. szept. 28. 16:36
 10/35 A kérdező kommentje:
Mellesleg a szerelem nem más, mint vonzódás.
2017. szept. 28. 16:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!