Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szülők zavarna ha a fiatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők zavarna ha a fiatok egy 9 évvel idősebb nővel lenne együtt?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy a fiam 18 éves. Soha nem szokta nekem elmondani a nőügyeit ,de persze ez jó is így. Pár hete rajtakaptam az egyik kolléganőmmel , akit már 15 éves kora óta ismer. Rákérdeztem és annyit felelt hogy együtt vannak már hosszú ideje.(1,5év)

Tudni kell a fiamról,hogy soha nem volt az a jógyerek. Volt hogy 14 évesen összejött egy 16-7 éves lánnyal és utólag bevallotta az apjának hogy ő volt neki az első "hódítása".Sokkal idősebbnek néz ki a koránál pl. A személyt se nagyon szokták elkérni tőle+ kiskorától sportol ezért 18 éves létére általában 25-28 évesnek nézik. 1 évvel ezelőtt megváltozott, keresett suli mellett egy jólfizető munkát és elköltözött otthonról. Én ezt csak annyinak tudtam be hogy végre megjött az esze, de ezek szerint a kolléganőm miatt volt.

Amúgy nagyon rendes nő , normális, elegáns illedelmes és ad magára . Pont a fiam ellentétje mivel őt meg fiatalabbnak nézik általában 5-10 évvel, mert elég kislányos arca van.

Igazából nincs velük semmi bajom csak valahogy nem tudom ezt az egészet felfogni. Fura így rájuk gondolni és az is rosszul esett hogy majd 2 évig titkolták előttem. Esetleg valaki aki hasonló helyzetben volt tudna segíteni az elfogadásban?



2017. jún. 30. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

az elfogadásban nem mások fognak segíteni

gondolj csak arra, hogy 1 éve suliba ment, munkát keresett

a hasznára vált ez a kapcsolat, jó hatással volt/van rá!

2017. jún. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

Cupp cupp:)

Olyan kis édes történet, tipikus lányos mese.

Tudom csajokat nem illik vállbaveregetni, még virtuálisan sem, de neked adok egy ajándékot.

ma voltam a boltban és vettem egy győri édes zabfalatok kekszet.

Bontok neked egy zacskót, és kapsz kekszet, még mézbe is mártogathatod ha úgy finomabb:)

Egyem azt a tündéri észjárásodat így éjnek idején:)

2017. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyám egy volt munkatársa 11 évvel volt idősebb nálam. Nagyon szerette a "leányzót", párszor le is cseszte, hogy lehetne pár évvel fiatalabb :D. Ő is bír engem én is őt, de a dolog maradt ezen a szinten. Szerintem nem lett volna gondja vele a szüleimnek, ha összejövünk, viszont a gyerekvállalást kellett volna sürgetni, ha így lett volna mert ő most lesz 42.

30/f

2017. jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Ha anyuka lennék,biztos nekem is fura lenne,hogy ennyivel idősebb nőket szeret,de próbálnám elfogadni.Az viszont dicséretes,hogy nem idényi munkákból tengődik,hanem talpra esett,talált egy jó szakmát,úgyhogy ezért nagyon büszke lennék rá.

Szerintem a mamahoteles 30as pasik a szánalmasok,nem a fiad.

2017. jún. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha igaz a történet... örülnod kéne!

"Gatyába rázta "a csaj a kölyköt :D

Inkább az eltitkolt kapcsolattal lehet bajod, idővel megbekelsz majd.

2017. júl. 1. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nézd, talpraesettnek tűnik és ha szeretik egymást és minden oké, akkor örülj neki. Amúgy is nagykorú már.


Az én párom 14 évvel idősebb és nagyon szeretjük egymást!


26/F és 40/N

2017. júl. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Örülök nekik. Csak nem tudom megszokni őket mint egy pár.
2017. júl. 1. 10:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Pedig nem ártana!
2017. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Semmi sem tart örökké. Ha pedig mégis, akkor annak biztos oka van. Én úgy érzem kifejezetten hasznos volt a fiad számára ez az időszak és még az is lesz, amíg tart.

Sok fiú szeretne idősebb barátnőt ennyi idősen. Aztán idővel talán fordul a kocka és már inkább a fiatalabbakat hajtanák. Bár aki ilyen fiatalon megízleli egy érettebb és komolyabb nőt, mint párt annak már lehet nehézkes lesz a korban "hozzáillőbb" nőkkel mit kezdenie. Idegesítőnek tarthatja őket.

2017. júl. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ideális a nő pont abban a korban van mikor már tudja és akarja, a fiú meg, aki akarja és hagyja. Én irigy vagyok, a fiadnak nem kell végig szenvednie azt, amit egy vele egykorunak. Itt egy érett, tapasztalt nő. Szerintem tők jó! 34/f
2017. júl. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!