Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magassarkúban ekkora magasságk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magassarkúban ekkora magasságkülönbség belefér a nőknek?

Figyelt kérdés
[link]
2017. szept. 30. 14:52
 1/8 kén_ ***** válasza:
51%

Nem, ezért már lekapcsol a rendőrség.


Sokaknak nem fér bele, de akit meg annyira elbűvölsz, és szerelmes lesz beléd, az leszarja.

2017. szept. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Kizárt. Szerintem eléggé nevetségesen néz ki így, ez a felállás.
2017. szept. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ez nem jön be
2017. szept. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Látod van akinek belefér :) Persze a legtöbben kapásból nemet mondanak nők és férfiak is.
2017. szept. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Ahogy nézem, ez egy magas talpú és sarkú cipő, szóval vagy 12 cm-t dob a nőn. Ez azt jelenti, hogy a cipő nélkül kb. egyforma magas lehet a férfival, vagy legfeljebb 1-2 centivel magasabb. Nagyon sok ilyen pár van, csak a többség nem húz ilyen cipőt ha együtt vannak. Az én férjem is velem egyforma magas (172). Engem nem zavarna, még magassarkút is hordanék mellette. Azért szoktam át lapossarkúakra, mert őt zavarja a dolog.
2017. szept. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem, mert 151cm magas vagyok, és ez azt jelentené, hogy a férfi tulajdonképpen törpenövésű. Egyébként jellemzően a középmagasakat és a magasabbakat szokta kevésbé zavarni, amennyire én látom.
2017. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálam ez sok.


Alapból van köztünk 4 centi a javamra, ami nem zavar, de magasat már nem húznék mellé :O)


28n

2017. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm alapból 12 centivel magasabb, és szokott felvenni magassarkút.
2017. okt. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!