Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segítünk megoldani a férfitöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítünk megoldani a férfitöbblet okozta problémát?

Figyelt kérdés

Sok férfi szenved azért, mert egyszerűen nem jut neki nő, ugyanis jelentős férfitöbblet van az országban. Nem elég a bajuk, erre jön még rengeteg férfi külföldről csajozni, és itt vannak a migránsok is, akiknek a 90%-a szintén férfi.


Lányok, nők, csajok és hölgyeim! Egyértelmű, hogy csak társadalmi összefogás útján tudjuk megoldani a helyzetet, és a jótékonyság a női nemhez mindig is közel állt.

A megoldás pedig kézenfekvő! Ezentúl ne ragadjunk le egy férfi mellett, hanem legalább két szerencsést részesítsük kegyeinkben!


Lehet több is, hiszen egyes statikák szerint tízszeres férfitöbblet is lehetséges.

Ezzel párhuzamosan kezdeményezem, hogy innentől a "megcsalás" kifejezés és összes szinonimája kizárólag azt az esetet jelentse, amikor egy férfi hűtlen, és galád módon a rendelkezésre álló nők közül többet is lefoglal férfitársai elől, tovább rontva a pártalálási esélyeiket.

Innentől ha egy nő több férfit is boldoggá tesz, azt a "jótékonykodik" kifejezéssel szabadjon csak illetni.


Sőt, legalizálni kell a többférjűséget, ezzel is érzékeltetve, hogy az állam is támogatja, hogy egyenlő arányban részesülhessenek a férfiak a női bájakból, osztozás útján.


Biztos vagyok abban, hogy széles körben támogatott mozgalom kezdetének vagyunk tanúi.



#gyerek #férfi #nőhiány #mindenkinek jusson punci #több férfi egy nő
2017. okt. 2. 17:16
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
55%
Elenyeszo a ferfi tobblet.
2017. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
28%
Én úgy tudtam, hogy nőtöbblet van. :D Kicsit lemaradtam.
2017. okt. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
92%

Először is nem kell elvárni a barátnőtől azt,hogy vakolat nélkül is lekörözze a Palvin Barbit és hétköznap is öltözzön ki majdnem úgy,mintha színházba menne,ha cserébe még az alaphigiénia sincs meg-sajnos sok ilyen pasit ismerek-,na meg nem cseszegetni ordenáré stílusban,ha szülés után még mindig 5 kilóval nehezebb,mint előtte.Meg tiszteletben tartani mindkét nemnél,hogy saját személyisége,stílusa van,ha van egyáltalán és nem úgy kezelni,mint egy Barbie/Ken babát.Aki nem tudja elfogadni a párja öltözködési stílusát-nem,nem arra gondolok,ha valaki szakadt,büdös göncökbe jár,az csak igénytelenség,ha csak nem hajléktalan az illető,ott enyhítő körülmény-,az vegyen magának játékbabát,azt úgy öltözteti fel,ahogy akarja.Vagy guminőt.

Na,ennek az ellentétére nyugaton nagyobb az esély,mint ebben az országban.

2017. okt. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
30%

Én tudom a megoldást! Leragadok álmaim férfia mellett és szülök neki két gyönyörű kislányt. :) 20 év, és megoldódik a probléma.


Akkora undorító, buta sggfejek vagytok, hogy fáj. Férfitöbblet nincs, csak ti vagytok nyomorékok nőt szerezni.


[link]


De kereshetek más korfát is egész nyugodtan, akkor is az lesz az eredmény.


Szánalmas, hisztis, cselekvésképtelen k*rvák vagytok férfi létetekre, az ilyenek meg nem érdemelnek nőt egyáltalán. A kérdés meg jelentve.

2017. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 opened paradise ***** válasza:
82%

"Férfitársai elől"

Ettől a kifejezéstől rosszul vagyok. Itt mondjuk nagyon elterjedt.

Alapból vicckènt fognám fel,de ez a gyk,itt ezek komolyak.

Ezek az emberek nekem semmilyen módom nem "társaim",nem mondom,hogy nem férfiak (mondjuk csak azért,hogy ne legyen hisztifáni),de ha ők azok,akkor én inkább nem.

2017. okt. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
66%
Lekéstél te ezzel a korszakalkotó ötlettel. Ezt már sok nő gyakorolja, bevezette, önmaga örömére:)
2017. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
0%
23 ws én elbukok a higéniàn sajnos mert sose hasznalok dezodor és beizzad a lábam de ha lenne valakinek igénye arra hogy igényes legyek akkor jobban figyelnék nyugat ne nevettes impontens az egész szidjak jogosan a magyar kormanyt de ők még annyit se teszenk dőzsolnek a dicső multban
2017. okt. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
De ki a halálnak kéne olyan ember, aki annyira leszarja önmagát, hogy a saját kedvére bűzölög?
2017. okt. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
62%

Épp ez az! Ha nem látom, hogy érdemes valakivel belemenni a kapcsolatba, vagy egyáltalán nem tudok hozzá vonzódni és nem figyelek fel rá, az veszett ügy. Nem fogok úgy választani, hogy "majd megváltozik".


Eleve az embernek magáért kellene igényesnek lennie magára, és eleve nem úgy kellene hozzáállni a dologhoz, hogy "majd ha kapcsolatom lesz"... Hogy akkor adok magamra, akkor lefogyok, akkor keményebben dolgozom... Ugyan, kérlek, ez egy komolytalan ígérgetés. Látni akarom azt, akivel összejövök. Ha az egy zsíroshajú, büdös ember, akkor kössz, nem.

2017. okt. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig csak karácsony környékén jótékonykodtam a "fektess meg egy rászorulót" kampány keretében, de örömmel csatlakozom a kezdeményezéshez!


Statisztikailag alátámasztott tény, hogy a férfiakban önhibájukon kívül felgyülemlett feszültség 110%-kal növeli a családon belüli erőszak, az alkoholizmus és más függőségek arányát. Itt az ideje kiállnunk a férfiak egészséghez való jogáért. Alkotmányba kell iktatni a puncihoz való jogot!

Legalizálni kell a bordélyházakat, és az ott munkát vállalók számára el kell engedni a diákhitelt.



Örülök a bátor kezdeményezésnek! Én a testem mellett fel tudom még ajánlani az orális és manuális kielégítési technikák tanítását más csatlakozni kívánó hölgytársamnak.

2017. okt. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!