Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez mit jelent ha egy csaj ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent ha egy csaj ezt írja magáról? , , És el kell mondjam, hogy nem vagyok a szia -tól az ágyig típus. "

Figyelt kérdés
Azt hogy nem könnyűvérű?
2017. okt. 3. 21:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha már mondani kell, az nem a legjobb...
2017. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Hello-tól a kanapéig típus lehet csak. Ezen mit nem lehet érteni? :D
2017. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Vagy egy 'csától a diszkóbudiig' típus. A kis türelmetlen...
2017. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

#2 es nevét próbálja emlegetni :D.

31/f

2017. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%

Jah, ezek a híres "én nem olyan lány vagyok" lányok akik utána ezerrel tolják fel a bulizós képeiket ahol egyik srác a nyakánál karolja át, a másik meg a fenekénél.

Azt jelenti, hogy vagy fenn akarja tartani a látszatot mert szeretne egy kis hízelgést, hogy önigazolást kapjon vagy pedig csak hízelgést szeretne, de amúgy egyáltalán nem akar semmit. Bármelyik is, normális nő nem irkál ilyet magáról véletlenül.

2017. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Az ellenkezőjét.
2017. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mintha valaki azt írná magáról, hogy "én nem vagyok negatív ember". Lehet, hogy tényleg nem az, de egy ilyen kijelentéssel mégis negatív benyomást kelt. Ugyanez a helyzet ezzel a szőveggel is: ha egy lánynak ezt külön ki kell írnia magáról, azzal pont ellenkező hatást ér el, inkább azt gondolom, hogy de, ő nagyon is szia-tól az ágyig típus :D
2017. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A legrosszabb ***** válasza:
29%
Villantasz neki egy köteg húszezrest, hazaviszed a Bugattiddal, máris borul a "papírformájuk". Retek az összes.
2017. okt. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az ellenkezőjét jelenti.

Ha nem lenne az, akkor fel sem kéne merülne benne, hogy ezt külön ki kell hangsúlyozni.

2017. okt. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

- és el kell MÓDJAM, nem vagyok a sziától-zágyik tipús.


Értékeld, amit mondott.

- Persze, nem tűnsz Ó-JANAK. (ne érezze a szarkazmust)

2017. okt. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!