Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan aki a társkeresésre lehetőségként gondol, nem pedig problémaként?

Figyelt kérdés
2017. okt. 4. 06:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyre kevesebb sajnos.. Pedig nem ártana rájönni, hogy minél jobban rágörcsölnek, annál kevésbé fog összejönni. Szomorú, hogy néhányan akárhova mennek az az első gondolat, hogy "na majd ott már tuti becsajozok". Így nem lehet élni meg haladni a saját életeddel..

Én például párom mellett is a saját életemre koncentrálok. Nekem nem elég a jó kapcsolat ahhoz, hogy teljesnek érezzem az életemet. Mind a ketten dolgozunk a saját életünkön, mert tudjuk, hogy a kapcsolatunk úgy is kibírja. Én nem fogom elhagyni, csak mert elmegy 1-2 hétre messzebbre maszekolni, ő se fog elhagyni mert éppen elvállaltam egy projektet és nem tudtam neki 5 fogásos vacsorát csinálni. Sajnálom azokat az embereket, akik ha találnak egy kapcsolatot, annak teljesen függőjévé válnak, vagy akik csak attól boldogok, ha van kapcsolatuk.

2017. okt. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy úgy. Sose ismerkedtem társkeresés céljából, mindig úgy voltam vele, hogy egyedül szuper (célok, hobbik, barátok, karrier mellett nem érzem üresnek az életem), ha pedig esetleg megismerkedek valakivel, akivel minden működik, akkor is szuper. Két kapcsolatom között általában évek telnek el, mert nem akarok csak úgy akárkivel összejönni, hogy legyen valaki mellettem, nincs rá szükségem. Viszont legtöbben teljesen UFOnak néznek emiatt, képtelenek felfogni, hogy lehet párkapcsolat nélkül is boldognak lenni, ugyanis ha ők erre nem képesek, akkor biztos én sem :)
2017. okt. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose gondoltam hogy probléma. Élveztem minden percét, izgalmas, tele lehetőséggel.
2017. okt. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Mindig lehetőségként tekint rá egy normális ember.Sajnos eddig még nem jött össze egy normális kapcsolat netes társkeresőkön.Azt mondják,hogy a férfiak ilyenek,meg olyanok.Tapasztalatból mondom a nők nagy része is ilyen meg olyan...Tisztelet a kivételnek!!!
2017. okt. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki problémaként fogja fel, az valamilyen lelki sérelemben él, amirõl nem tehet. Pl. a szakítás önmagában nem gond, de nem mindegy, hogy azt is hogyan teszi az ember. Akinek bántalmat jelentett a kapcsolat, abban marad egy ūr, amit beakar tölteni. Pl. velem volt úgy, hogy nem érdekeltek a kapcsolatok, vagy semmilyen érzést nem váltott ki a szakítás. Ahogy elkezdtem erõsebb érzéseket táplálni egy kapcsolatban, ami késõbb rosszul alakult, azt traumaként éltem meg.
2017. okt. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehetőség, egyértelmű! :)
2017. dec. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt idő,mikor lent voltam,akkor újá kellett építenem magam lelkileg.Akkoriban problémaként éltem meg.Mára megtanultam jól érezni magam egyedül is a bőrömben,aztán közben kialakult egy kapcsolatom.Ma már határozottan lehetőségnek fogom fel.Szerencsére már ha van is konfliktus,tudom érettebben kezelni,és ebben van partnerem is.Ha ő nem lenne,lenne erőm újra kezdeni.Persze azért az ember társas lény,így mint a legtöbben,én is vágytam és vágyni fogok,ha úgy alakul,egy társra.Most pedig élvezem,ami van.
2017. dec. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!