Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarok ennyire szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarok ennyire szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért,mostanában annyira szerelmes akarok lenni,nem vagyok rossz pasi vagy ilyesmi,volt már barátnőm,igazából ez az érzés egy hete felerősödött amikor rám írt az exem,persze nem válaszoltam neki.Van egy idálom amihez elégé ragaszkodom,ami nem nagy elvárás csak legyen a lány kedves nőies,és szemüveges mert azért élek hallok.alkatra átlagos.Nagyon üldözőm a szerelmet,ami tudom nem jó,mert közbe meg úgy érzem ilyen lányt lakhelyemen úgy se találom,áh nem tudom mi van velem,ennyire felzaklatott volna belül az exem ?
2017. okt. 4. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
csak kell valaki akiből táplálkozhatsz, akire támaszkodhatsz mert magadra sajnos nem tudsz
2017. okt. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért ne tudnék magamra támaszkodni ?
2017. okt. 4. 14:58
 3/3 anonim ***** válasza:
mert ha tudnál, nem görcsölnél azon h legyen valakid
2017. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!