Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem de fáj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem de fáj, szinte öngyilkos akarok lenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már 3 hete beszélek egy lánnyal fb-on, és találkoztam vele tegnapelőtt, meghivtam 1 uditőre, és hát igaz ami igaz, nm volt sem nagy siker de sem nagy kudarc, de láttam, h a lány nm nagyon szimpatizál... Aztán elkisértem és még 1 puszit sem adott, pedig kértem tőle, fb-on azt irta, h bejovok neki, meg szimpi vagyok, de tegnapelott azt mondta csak 1 nagyon picit jovok be és nm hiszi, h van esély, nagyon rosszul vagyok, fáj ez nekem, még ennyire nem fájt sosem a szivem, mit tegyek, hogy eltudjam felejteni, bármi tipp, segitség, h jobban érezzem magam jol jonne, mert tanácstalan vagyok és nm is nagyon van akinek elmondhatom a problémáimat, esetleg irhattok privátban ha akartok, vagy fb-on is jo lenne, ha beszélhetnék 1 megbizhato segitőkész személlyel, még ha idegen is, én nm birom ezt.. segitsetek kérlek
2017. jún. 13. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosság nem oldja meg ezt, tekintve, hogy az érzéseidet pont magaddal viszed.


Most mondanám, hogy vannak más lányok is a világon, de a jelenlegi állapotodban ez nem biztos, hogy túlságosan vigasztaló lenne. Nekem ilyen szomorú napokon az szokott segíteni, ha meditálok, de neked lehet, hogy valami más segítene. Próbálj meg valami olyasmit csinálni, amitől általában jól érzed magad.


Nem vagy egyedül, sokan küzdenek hasonló problémával, kitartás!

2017. jún. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engedd elmenni! Lesz másik. Lélegezz mélyeket és fújd ki a levegőt.
2017. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!