Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy megtaláljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megtaláljam a tökéletes társat?

Figyelt kérdés
Gondoltál már arra, hogy te válj tökéletes társsá?
2017. okt. 4. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Élvezd az életet, csináld azt amit szeretsz.
2017. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

pontosan azt teszem.

ideje lenne h mások is ezt tegyék

2017. okt. 4. 15:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Szuper.
2017. okt. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én már társ nélkül is tökéletes vagyok ^^
2017. okt. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak iránymutatásként mondom, hogy nem attól lesz valaki tökéletes társ, hogy mindenben összeilletek. Ez kb. 10%. A 90% abból áll, hogy mennyire képes és hajlandó elköteleződni, erőfeszítéseket tenni a kapcsolatért, változni, alkalmazkodni, kompromisszumokat hozni. Boldogan összejönni valakivel könnyű, boldogan együttmaradni viszont nehéz. Ezt tartsd észben.
2017. okt. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

kösz hogy megmondod mit csináljak. én nem akarok tökéletes lenni, más se az.

amúgy csaj vagy?

2017. okt. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1, Vázold fel magadnak, hogy milyen is lenne a tökéletes társ. Idővel sajna rájön az ember, hogy ilyen a valóságban nincs, csak részlegesen.

2, Igen, de nem fogok tudni megfelelni az előírásoknak.

2017. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Pontosan. Aki nem tisztességes, hűséges, nem rak bele energiát a kapcsolatba az sose értettem, hogy miért várja a tökéletes társat, mikor ő nem rendelkezik a szükséges tulajdonságokkal.
2017. okt. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne a tökéletes társat keresd elsősorban mert akkor egy csomó olyat elhalasztasz akik később (még ha elsőre nem is érzed) a tökéletes társaid lehettek volna.

Persze aki egyáltalán nem jön be azzal nem érdemes párkapcsolatot kialakítani csak azt mondom, hogy több embernek add meg az esélyt:).

2017. okt. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tökélete társ nincs, mert minden embernek vannak hibái. Én olyan társat keresek, akivel mindent meg lehet normálisan beszélni, és tolerálj a hibáim, és pedig tolerálom az övéit.

33/f

2017. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!