Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy dillemába vagyok, megtalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy dillemába vagyok, megtaláltam a tökéletes nőt, de pasija van. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Külsőleg, belsőleg a tökéletesség, legalábbis a számomra. Külsőleg olyan angyali pofi, amilyet még nem láttam, maximum netes képeken, nagy kék szemek, barna haj, fogszabályzó ami még édesebbé teszi, 165 centi körüli, tökéletes vékony alak/fenék.

Belsőleg értelmes, bármilyen témáról el lehet beszélgetni vele, életvidám, aranyos, kedves. Nagyon belezúgtam.

Egyik ismerősöm azt mondta, amikor bevallottam neki, hogy szerelemben és háborúban mindent szabad.

De ha mégis el sikerülni csavarni a fejét, akkor az lenne bennem mindig, hogy olyan mint azok a lányok, akiket ribinek tartottam. És ő pont azért olyan tökéletes, mert teljesen más, mint azok a lányok.

Plusz mindig bennem lenne, hogy mi van, ha én is így járok... mert ha én megtudtam tenni, akkor más is...



2017. szept. 10. 20:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Ha pasija van, nem tökéletes.
2017. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Eleve bukik a dolog ott,hogy van pasija.Szerintem békén kéne hagynod.Ha kellenél neki,már nem a pasijával lenne,hanem veled.
2017. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén, aztán majd jön a következő oltári nagy szerelem.
2017. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is megtaláltam, csak Ő meg Kate Backinsale, és szarik rám.:)
2017. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Közelíts felé, de ne konkrétan. Legyen egyértelmű a számára, hogy kell neked ő, de ne hajts rá. Ha hirtelen szakítania kell a pasival valami miatt, elkezd panaszkodni rá, elmeséli a párkapcsolata problémáit, elmondja, hogy szünetelnek valamiért, akkor zöld lámpa, ha semmi reakció, akkor hagyjad.
2017. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Akkor vagy nem ő a tökéletes számodra, vagy nem most van dolgotok egymással párkapcsolati téren.
2017. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A legrosszabb ***** válasza:
95%
Hagyd békén a csajt. Párkapcsolata van. Nem zavar?
2017. szept. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem!
2017. szept. 10. 20:44
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Amiket a végén össze hordtál, inkább, vonulj kolostorba.
2017. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ne tedd! Ha nem felel meg neki a párja, szakítson de ne miattad.
2017. szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!