Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ez a "macsó" vonz? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ez a "macsó" vonz? Nem a jóképűek táborába tartozik, de van benne valami számomra ellenállhatatlan.

Figyelt kérdés

Természtesen rendkívül humoros,jó dumás lehengerlő mosolya van, figyelmes és kedves is tud lenni.

Átlátok rajta, tudom mire megy ki a játék,lényeg a szex.

Tudom, nekem ez nem elég, én nem csak erre vágyom. Viszont tőle ennél többet nem kaphatnék. Mégis, mint a mágnes úgy vonz, ha csak megpillantom.

Nem tartom magam hülye libának, de kívülről nézve a dolgot ez tényleg olyan érthetetlen....

Volt már ilyen mással is? Hogy lépett túl rajta?


2017. okt. 4. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Velem nem volt ilyen.
2017. okt. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy koppanni kell hozzá néhányszor.
2017. okt. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Ezzel csak annyi a baj, hogy ha még meg is ismerkedsz valakivel, a kíváncsiság miatt továbbra is ez a férfi fog vonzani. Legjobb lenne, ha odatennéd magad neki elvégre sosem tudhatod mi sül ki belőle. A szexet meg valószínű úgyis élvezni fogod szóval annyira nem szörnyű kilátások.
2017. okt. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Oszinten szolva nem csodalkozom, hogy megfogott... A sok mulya, pesszimista srachoz kepest, akik ket ertelmes mondatot nem tudnak kinyogni, egy ilyen emberre orom ranezni is.

Igazabol ha lerendezed ezt magadban es megprobalod kizarni az erzeseidet, akkor meg jol is jarhatsz, ellenkezo esetben ha ezt nem tudod megoldani, felesleges bonyolitanod az eleted.

2017. okt. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tipikusan a nők kedvence kategória.Ha tudsz uralkodni az érzéseiden,akkor hajrá,viszont túl sok érzelgősségre nem feltétlenül számíthatsz tőle.Ha lelkisebb típus vagy,nem biztos,hogy jó választás.Párszor megütöttem így a bokámat,szóval csak óvatosan!
2017. okt. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Mert szavakban minden nő utálja a macsókat, de valahogy mégis mindig van csajuk, akár több is.

Női logika...

2017. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
nekem is volt ilyen, fiatalabb koromban, sajnos ellenálltam neki, azóta is bánom.
2017. okt. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!