Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Eddig mi volt a legbunkóbb reakció amit nőtől kaptatok?

Figyelt kérdés
2017. okt. 5. 17:29
 1/10 A kérdező kommentje:

Akarom mondani a legbunkóbb visszautasítás.

És hogy reagáltatok?

2017. okt. 5. 17:32
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
A legrosszabb eset...hát nem is tudom mi volt. De a múltkorira emlékszem. Baráti társaságban voltam odamentem az egyik ismeretlen lányhoz akit nem mutattak be. Bemutatkoztam, de csak unottan annyit mondott, (anélkül, hogy ő is bemutatkozott volna) hogy most odamegy a barátnőihez. Én csak annyit feleltem, hogy " tudod mit...jól is teszed, hogy mész. na szép estét".
2017. okt. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

van egy pár aki az IQ-jából fakadóan bajos de ez nem érdekel...

el nem utasított egyik sem mert nem adtam nekik esélyt rá

2017. okt. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
A válaszra sem méltatás nem elég bunkó? :)
2017. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Diavolino44 ***** válasza:
71%

Fuck off, huzzal innen, de ez kb egy maximum 2%! Nekem a van baratombol van elegem, mikor pontosan tudom, hogy nincs, de a no gerinctelen es nem kepes annyit mondani, boccs de nem vagy az esetem. Ez is szokott bunko stilusban jonni, de ez se kimagaslo.

S en sok csajhoz mentem mar oda..

2017. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Az még hagyján, hogy nem jött el a megbeszélt randira, de annyira se méltatott, hogy valami kifogásra hivatkozva mondja le a dolgot. Csak egyszerűen nem jött el, és még utólag se érezte szükségét annak, hogy akár kamuzva is, de megmagyarázza a dolgot.


Nem tiporja persze annyira a földbe az ember önbecsülését, mint egy nyílt sértés, de azért na...

2017. okt. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Hehe, legbunkóbb?

Ilyen napi szinten több fordul elő, úgy, hogy eszembe nem jut, hogy bármelyiktől is akarnék valamit.

A nők nagy része alapból bunkó, kivéve 14 éves kor alatt, és kb 65 év felett.

2017. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azzal a szöveggel utasított vissza, hogy "bottal se nyúlnék hozzád!".
2017. okt. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Írok neki egy kisregényt ,nem reagál rá.

Később elmegyünk kettesben egy nap ide oda, randi féle...

Majd pár nap múlva írok hogy megismételhetnénk, erre megint nem reagál.

Aztán 3 hét múlva ír hogy mi van velem, illetve valami semmitmondó kérdést tett fel.

Na mondom pfff részemről ennyi volt.

2017. okt. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Diavolino44

Igen az én is utálom ha kamuznak.

A másik "kedvencem" amikor egy lány ad facebook elérhetőséget majd b...ik visszajelölni..

2017. okt. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!