Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szóltok ehhez a cikkhez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a cikkhez? Valóban lehet válóok egy kapcsolatban az egyik fél rendetlen természete?

Figyelt kérdés

[link]


Van köztetek olyan, aki megelégelte a párja rendetlen természetét és emiatt szakított vele?



2017. okt. 6. 09:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet. Senkivel nem akar a masik utan ganezni es kupiban elni. Ossze sem jonnek trehany pasival.
2017. okt. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy létezik ilyen. Én úgy vagyok vele, hogy nekem több szabadidőm van mint a páromnak, ezért nem állok neki nyünyögni ha elfelekti kivinni a szennyesét, hanem fogom és kiviszem. Nem érzem magam csicskának emiatt, mert ő is bármit megcsinál amire megkérem, oda-vissza működik.
2017. okt. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem csak ez, de ez is hozzájárult, hogy szakítottam exemmel. Nem vagyok senki cselédje, és az különösen irritált, hogy szépen összehajtottam a ruháit, ő meg kiszedte az egyiket alulról, és összetúrta a szépen összehajtogatott ruhákat, vagy rányírta a szőrét a fürdőszobai pultra, mikor előtte mostam le...
2017. okt. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%

A barátnőm nagyon rendetlen természetű, de mivel korlátlanul és ingyen dughatom elnézem ezt neki.

25/F

2017. okt. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Hidd el, nagyon idegesítő és fárasztó együtt élni egy rendetlen, trehány emberrel.
2017. okt. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mit értünk rendetlen alatt? Amúgy ez változtatható dolog szóval szakítani/válni ilyen okból csak az amúgy is sérült emberek fognak (kóros tisztaságmánia, kényszeres problémák, depresszió (akár látens)..)


Ellenben ha ezt lekommunikálja az egyik fél a másiknak és a másik sza**k rá, akkor lehet azon kiakadni, de ott már csak ürügy a rendetlenség (tehát nem valódi ok).

2017. okt. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A cikket most nem olvasom el, nem érdekel mások magánélete.


Én többek között ezért is váltam el, mert borzasztóan rendetlen volt a párom!

Szóval lehet válóok igen!


F35

2017. okt. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha összevissza hagyná a retkes alsógatyáit,ennyire igénytelen lenne,az nekem válóok lenne.
2017. okt. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem megfelelő, már össze sem kell jönni vele.
2017. okt. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

" elfelekti kivinni a szennyesét"

Én ezt sose értettem. Honnan kivinni hova? Mi (meg MINDENKI, akit ismerek) a fürdőszobában levetkőzünk fürdés előtt, és ott is van a szennyestartó. Szóval most nem piszkálódásból kérdezem, hanem komolyan elképzelni nem tudom, hogy mit kell a szennyesen "vinni"? :D


Amúgy persze, hogy lehet. Nyilván van, hogy én csinálok meg több mindent, ha én érek rá jobban... ha meg ő ér rá jobbn, akkor ő csinál többet. De azért ingyen csicska nem lennék olyannak, aki tojik bele kitartóan....

2017. okt. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!