Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek egy olyan fiúról, aki eléggé rendetlen, igénytelenül öltözik stb?

Figyelt kérdés
Hát ez volnék én, egy csődtömeg. Nem voltam ám mindig ilyen, de már egy hosszabb ideje egyedül vagyok és nincsen senki, aki arra ösztönözne, hogy adjak magamra. Egyébként alapjáraton jól nézek ki, sok lánynak bejövök, de az igénytelenség miatt mostanság kevesen figyelnek föl rám. Nincs senki, aki miatt azt érezném,hogy ki kéne öltöznöm meg hasonlók. Magam miatt nem teszek ilyet, mert nekem kényelmes így is, nekem jók a régi ruháim is. Az anyagi helyzetem lehetővé tenné, hogy a legújabb, legmárkásabb cuccokat is megvegyem, de teljesen fölöslegesnek tartom, mert engem az ilyesmi nem érdekel, és nincs senki aki miatt ilyeneket vennék, mivel senki nem törődik velem.
2016. aug. 26. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
egy ördögi körben vagy, de úgy tűnik, mintha ezt magad is tudnád. megerősítést vársz? igen, ha igénytelen maradsz, továbbra sem fogsz kelleni az igényes nőknek.
2016. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy biztos ronda...
2016. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég baj, ha másra van szükséged ahhoz, hogy ilyen alapvető dolgokat megtegyél. Én 23 éve egyedül vagyok, mégis naponta tisztálkodok, takarítok, főzök, mosok, mosogatok. Bár nem követem a divatot, mert a birkáknak találták ki, de a saját stílusomnak megfelelő tiszta, normális ruhákat hordok. A fejedben kéne rendbe tenni először, utána jöhet a nő.
2016. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kisiránkoztad magad?
2016. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A réi ruha nem egyenlő azzal, hogy valaki rendetlen, igénytelen, szerintem.

A márka őrülteket meg mindig is röhejesnek tartottam.

2016. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az igénytelenséget kifejthetnéd bővebben. ha koszos, büdös vagy és redvás, szakadt ruhákban jársz, akkor nem fogsz kelleni normális nőnek...
2016. aug. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem koszos ruhákban járok. Rendszeresen ki vannak mosva. Az igénytelenséget arra értettem, hogy az 5-6 éves kopott pólóim is bőven megfelelnek nekem.
2016. aug. 27. 12:41
 8/10 anonim ***** válasza:
az még nem nagy gáz, de nyilván akinek fontos az öltözködés, annak ez nem lesz szimpatikus.
2016. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen változtass az öltözködéseden. Nem kell a legutolsó divatot követni, és a ruháknak sem az életkoruk számít, hanem az állapotuk. Tornacsukát pl. évente kell vennem, mert szétrongyolódik. Az öltözködés pedig nem csak a nők miatt fontos, hanem a többi ember sem fog komolyan venni a munkahelyen, hivatalban, konferencián stb. Segíts magadon és Isten is megsegít, nem véletlenül van ez a mondás. Mindig nekünk kell megtenni az első lépést.
2016. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. Kinek mi az igénytelen. Amit leírtál, az még istenes, bár kérdés, mennyire kopott vagy bolyhos. A tiptop csajoknak biztos ez is túl sok lenne.


3. Sztem az már gázabb, hogy csak egy nő miatt lennél igényes, nem magad miatt. Ha téghed ez nem érdekel, akkor keressél lányból is ilyet.

2016. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!