Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 évesen gyerekkel tudok új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen gyerekkel tudok új párt találni, aki normális?

Figyelt kérdés
Meseljetek ilyen történeteket. Úgy érzem eltuntem a süllyesztőben, pedig csak egy igazi férfira vágyok.
2017. okt. 6. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ennyi információ alapján: igen. A legtöbb nőnek sikerül.
2017. okt. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, tudsz. Főleg ha nem zavar, hogy esetleg ő is elvált és van gyereke. Mi épp a gyerekek révén ismerkedtünk meg a férjemmel. Ez azért is jó, mert tudtuk, hogy egyikünknek sem akadály. 8 éve vagyunk együtt és én úgy érzem, minőségi csere volt a korábbi páromhoz képest.
2017. okt. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen. lehet találni. 30 évesen kisgyermekkel is, normálisat is :-)
2017. okt. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Persze.
2017. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

Pont 30 voltam amikor páromat megismertem, akkor volt 5 éves a kislányom.

Életem legnagyobb szerelme, ezt ki merem jelenteni!

Igen, van esélyed, sőt, találkozni is fogsz valakivel...Csak ne keresd, majd ő rád talál hidd el.Érezni fogod, hogy

2017. okt. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

...hogy Ő az.

Minden jót kívánok. :)

2017. okt. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem ezek alap feltételek egy kapcsolathoz, szal igen, én lehet meg is próbálnám veled.
2017. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálam kizáró ok a gyerek, de biztos van olyan, akinél nem.
2017. okt. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem ez úgy hangzik, mintha mindegy lenne, hogy ki lesz a párod, csak legyen normális. Nem nagy igények.

Én egyedül vagyok már egy ideje, mert olyan nőt keresek, aki több mint megfelelő

Tehát nem elég annyi, hogy normális. Mindenki az a maga módján... Mégis a 99 százalékuk nem tetszik, mert nem hozzám való.

2017. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szia! Az életben semmi sem lehetetlen.Én anno az exemet 3 gyerekkel elfogadtam,bár ez már csak múlt idő.Bízz magadban,és meg fogod találni azt az embert aki elfogad a gyerekeddel együtt. 38f
2017. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!