Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Életképtelen lúzer/tutyimutyi/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életképtelen lúzer/tutyimutyi/szorongó férfiatlan pasiként tudnék-e és ha igen, hogy változtatni az életemen, hogy legyen barátnőm?

Figyelt kérdés
Szinte minden olyan jellemvonásom megvan, ami csökkenti egy pasi értékét és férfiasságát. Nincsenek haverjaim, társaságban szorongok (nem tudok emberek között enni), ezért nem járok el lazulni éttermekbe, kávézókba. Vásárolni is utálok (akármit), mert undorítóan gyerekes az akcentusom. Nem tudok megnyílni és tele vagyok gátlással. Önbizalmam nulla (az alacsony kisfiús alkatomból kifolyólag), ezért a téli napokon érzem magamat legjobban, amikor a legtöbb ruha rejti a testemet. Nem tudok az emberek véleményére nem odafigyelni és képtelen vagyok érvényesíteni az akaratomat. Természetesen ez mind a karrieremre is hatással van, ugyanis 25 évesen is még egyetemista vagyok, kocsi, munkatapasztalat és minimális egzisztencia nélkül. Utazni is utálok (azon jár az agyam, hogy milyen sz**ul nézek ki). Egyetlen egy pozitív jellemzőm és egyben eddigi legnagyobb sikerem az életben (ha a semmitérő OKJ-s végzettségemet nem számolom), hogy van jogosítványom. De ez is mit sem ér, hiszen nem merek beülni az autóba, attól tartva, hogy meghúzom és ott állok apám vagy testvérem összetört autójával, tök üres pénztárcával várva az autómentőt, miközben ki kell töltenem a kék-sárga betétlapot, amit gőzöm sincs mikor/hogy kell. Azt már gondolom mondanom sem kell, hogy szűz vagyok, ezt ti is kitaláltátok ezen sorig eljutva. Na szóval arra lennék kíváncsi, hogy ebből az életképtelen állapotból van-e visszaút és ha igen, akkor mik azok az első lépések amelyeket meg kell tennem és milyen úton kell továbbhaladnom, hogy magabiztos, felelősségteljes és stabil férfi legyek, akihez egy nő adott esetben tud vonzódni.

2017. szept. 8. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
max ha meg gazdagszol
2017. szept. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok. Szakembert keress fel. Nem tudsz enni masok elott? Ez igen betges. Irany egy pszichologus.
2017. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy így gondolkodsz magadról.
2017. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát kb én is ilyen vagyok, csak 30
2017. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Visszaút nincs (elvégre a múltba nem mehetsz vissza), előre út van.

Most itt ilyen kifejezéseket kellene dobálni, hogy önfejlesztés, találd meg amiben jó vagy stb. ezeket ha tudod csinálhatod magad, de egy jó pszichológus is sokat tud segíteni (szorongáson főleg), akkor már úgy állnál a világban, hogy egyedül, de átlagos magabiztossággal (vagy amennyit sikerül összehozni). Utána pedig lehet elkezdeni társaságba járni (ha egyetemista vagy, akkor ez nem lesz nagy kihívás), barátokat szerezni, aztán amikor már tudsz emberekkel kommunikálni, bánni (ebben is tud szakember segíteni ha van igény rá), akkor érdemes próbálkozni kimondottan párkapcsolati céllal ismerkedni.

2017. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Fejezd be a rinyálást! Rengeteg jó tulajdonságod van!

Végzattséged, jogsid, egészséged, fiatalságod! Öregek biztos leszidnának amiért nyavalygásra pazarolod az aktiv éveid!

2017. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Én a helyedben ott kezdeném h kondizni járnék, de nem csinálnékmagamból bivaly állatot, vagy vmi sport.

Utána ruha frizura, párhuzamosan az elejétől pszichológus!

Nőkkel csak haverkodnék, tanulnék velük mindenről komunikálni! Agyból törölném a negativ gondolatokat!

2017. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Ne rinyálj, ez az egyetlen titok. Nekem is gcinehéz felkelni minden egyes nap korábban, hogy elmenjek konditerembe, de muszáj, ha nem akarok vágósúlyban lévő zsírdisznó lenni.. és nem rinyálok, csinálom. Ennyi.
2017. szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Aranyapám! Az első és legfontosabb lépést már megtetted. Felismerted a hibáidat. Most már csak annyit kell tenned, hogy lassan, lépésről lépésre javítasz rajtuk. Nem lesz könnyű. De nem is lehetetlen.
2017. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mindez nem problema,ha kigyurt,kisportolt testu szalkasan izmos vagy. Irany a kondi meg a bjj! Heti 3 bjj es 2 kondi nagyon hamar meglatszik.


N

2017. szept. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!