Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30-as nők általában jobbak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-as nők általában jobbak az ágyban mint a 20-asok?

Figyelt kérdés

2017. okt. 7. 13:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Ezzel nyugtatják magukat, igen, hogy már inkább vannak közel a 40-hez, mint a 20-hoz, de bezzeg fhú ők mit tudnak, meg hogy. Közbe csak már nekik nincs lehetőségük válogatni, és időt pazarolni. Exponenciálisan öregednek, még az ágyban is
2017. okt. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Változó.


Kétségkívül sokan jobban tudják, hogy mi a jó nekik, de a legjobb párom még mindig egy 25 éves lány volt, az ő fantáziáival, és étvágyával eddig senki nem versenyzett

2017. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%

Kedves előző, Te hány éves vagy?15? Egy harmincas nő még egyáltalán nem öreg, és miért kellene magát produkálnia,hogy párt találjon? olvasgass az oldalon, szerintem még nagyobb eséllyel talál pasit mint egy huszonévei elején járó lány.


Nem minden harmincas akar azonnal gyereket, sőt, az is lehet,hogy már van Neki és "csak" hosszabb távú szexkapcsolatot keres.


Az,hogy ki mennyire jó az ágyban a kor alapján nem állapítható meg.És persze sokminden múlik a pasin is,hogy mit hoz ki a nőből.

2017. okt. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
3-as vagyok és az 1-esnek szántam a válaszom egy részét.
2017. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ neked mi jó az ágyban. Tapasztalatom, fiatalabbak szeretnek, a harmincasok meg már tudnak is szeretkezni. A saját testükkel, igényeikkel tisztába vannak. Azt is tudják, a pasi mit szeretne, ép mi a jó neki.
2017. okt. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem az életkortól függ.
2017. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk ugy h kifinomultabbak, minőségibb élmény velük lenni
2017. okt. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg változó, mivel az emberek megöregszenek. Kettes válaszoló 25 éves leányzója is lesz egyszer 30, és akkor majd valaki más mondja róla, hogy a legjobb egy 30-assal volt.


Az a lány nem hiszem, hogy hirtelen fadarab lesz

2017. okt. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

Elég sok nővel voltam, mindenféle korosztályból. Ez egy nagy marhaság, nincs ilyen törvényszerűség, a kortól önmagában nem lesz senki jobb az ágyban. Maximum prezentálni tudják jobban magukat a 30-asok (40-esek), de nem kell készpénznek venni mindent, amit kiejtenek a szájukon.


28f

2017. okt. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

# 9/9 A fene sem bánja, mit mond.

Az sem érdekel, hogyan játssza meg magát, azzal mit akar elérni.

Mit és hogyan tud nyújtani. Nekem, mindig a harmincasok tudtak élményt nyújtani. A húszas, harmincas, negyvenes éveimbe is voltam minden korosztállyal. Természetesen, nem minden harmincasra igaz, de ők vertek rá mindig a többi korosztályra.

2017. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!