Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30-as nők általában jobbak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-as nők általában jobbak az ágyban mint a 20-asok?

Figyelt kérdés

2017. okt. 7. 13:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak tényszerű dolgok mint pl hogy a nők nagy részének nem alap a szex élvezete és az orgazmus, sokuknak meg kell tanulni, ki kell tapasztalnia hogyan sikerülhet. Rajtuk is múlik és a partnereiken is. Mivel ehhez idő kell és nem pár nap hanem évek így sokuk számára idősebb korukban lesz élvezetesebb a szex és nyilván így a pasinak is jobban tudnak örömet okozni. De az is tény hogy a nők bizonyos része később se lesz jobb és az is tény hogy egy részük pedig már fiatalon is képes mindarra amire az idősebbek. Ha az arányokat nézzük akkor talán elmondható hogy 30 körül több nő van aki élvezi és jól csinálja mint 20 körül. De mindkét korosztályban lehetnek rosszak és jók is, attól függ milyet fogsz ki.
2017. okt. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyanolyan dolog, mint az, hogy "a 30 feletti pasik sikeresebbek a nőknél". Vannak akiknek idő kell, hogy beérjenek, mások már 18-20 évesen is sikeresek és lesznek olyanok is, akik 30 éves kor után sem kellenek a nőknek. Tehát attól semmivel nem lesz jobb egy nő az ágyban, hogy elmúlt 30. Viszont ahogy az előző válaszoló szerintem jól leírta, mivel nekik is tanulni kell, így erre a korra már jobban tisztában vannak a saját illetve a férfiak igényeivel, így könnyen előfordulhat, hogy "jobbak az ágyban". De ez nem korfüggő, tehát nem a 30. szülinapra alakul ki, néhányan már huszonévesen is nagyon jók, mások meg leélnek egy életet úgy, hogy igazából nem éreznek rá a dologra.
2017. okt. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Voltam már 23-45 éves nőkkel és köze nincs a korhoz de a legjobb egy akkor 26-évesel volt eddig .De felhívnám...30F
2017. okt. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztalom, hogy igen, jobbak a 30-asok.

24/F

2017. okt. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
önmagukhoz képest biztosan! De egy magyon kreativ es “ratermett” huncut 20-as is kenterbe vaghat egy prűd 30-ast... a kor nem érdem hanem állapot fiam
2017. okt. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#2-es, *Tetrajodthyronin*-ra ne figyelj oda, egy megkeseredett irigy pics4, minden kérdéshez ilyen jellegű válaszokat ír.
2017. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Èn is azt tapasztaltam mint sok válaszoló! Szerintem attól is függ, milyen a fantáziája mer e új dolgokat kipróbálni magától partnerétől hajlandó e tanúlni. Ha èlhetek egy autós pèldával eleinte mindenki nyomja a gázt tövig
2017. okt. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17es vagyok ès a féket is tövig néha kicsúszok elvéti a kanyart de sportosan látványosan vezet aztán megtanúlja hogy kell egy autóval bánni kevésbé látványosan vezet de uralja az autót...
2017. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!