Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket taszítana egy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket taszítana egy túl önálló nő?

Figyelt kérdés
Van saját lakása, kocsija mindenért megdolgozik amit elért. Szeret ő vezetni(irányítani) és önállóan bevásárolni, intézni az ügyeit. A férfit nem engedi fizetni, esetleg csak 1-2 alkalommal. Kihasználnátok férfiak? Örülnétek? Bírnátok,hogy szeret önálló lenni?

2017. okt. 7. 19:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én is képes vagyok az önellátásra, de egy férfi számára szerintem az az igazi kérdés, hogy csapatban tud-e majd dolgozni. Ha a párkapcsolatban úgy van vele, hogy "mindent elintézek magam, mert úgy is jobban tudom elvégezni a munkát" azt lehet, hogy nem mindenki veszi jó néven.
2017. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én olyan nőt keresek, aki a társam lehet, nem pedig egy kolonc a nyakamon. Sajnálatos módon eddig egyetlen barátnőm sem volt képes elérni ezt a szintet. Szóval én úgy gondolom, hogy egy igazi férfi örülne Neked. :)
2017. okt. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Havernak teljesen jó, barátság&extrákra csak ha ott nem akarna irányítani, kapcsolatra viszont nem tudnám magam mellé elképzelni.
2017. okt. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekem fontos hogy egy nőt ,,gyámolítani kelljen" ha együtt vagyunk. Tehát legyen lányos ha velem van. Annyira ne akarjon irányítani hogy már pedig az lesz max megbeszélni hogy legyen ez meg az...


Ha tehát tud ,,lányként/nőként" viselkedni nem arrogánsan hanem aranyosan/kedvesen nem zavar, de ha dominánsabb lenne mint egy férfi akkor biztos hagynám.

2017. okt. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem.

Akkor csak hétvégén dugunk? ;)

2017. okt. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem bírnám egyáltalán. Az ilyen erős(ködő) csajok válasszanak csak egy gyenge férfit maguk mellé (ahogy szokták), aztán meg ha mégis csődöt mond a tudomány, akkor hibáztassák csak szerencsétlent mindenért (ahogy szokták).
2017. okt. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Viccesek ezek a válaszol (azaz egy részük). Az egyik kérdésnél sírtok, hogy minden nőnek csak a pénz meg ah egzisztencia számít, a másiknál meg leírjátok, hogy ja, nektek olyan nő nem kéne, aki elég erős ahhoz, hogy önállóan is boldoguljon. Na, akkor hogy is van ez?
2017. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17

A kettő nem zárja ki egymást. Sőt, egy önálló nőnek duplán számít a pénz és az egzisztencia mert nyilván nem ő fog többet beleadni a kapcsolatba és, ha ő ezt nőként így elérte akkor a férfinak legalább a dupláját el kellett. xd

2017. okt. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nálunk én keresek többet, sose zavart. Közös a pénzünk, elég mindenre, nem mindegy, ki rak bele többet?
2017. okt. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!