Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember, aki társat, családot szeretne és még nem valósult meg az álma? Mi az oka? Férfiak és nők válaszát is várom. Csak kíváncsiság. Köszönöm a reakciókat.

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 23:31
1 2 3
 1/25 Heart of Darkness ***** válasza:
89%
Van. Én szeretnék családot és nincs különösebb oka mint az, hogy nem találtam még meg azt a lányt akivel kialakult volna egy olyan kapcsolat ahol mind a ketten boldogok lehetünk.
2017. okt. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
egzisztencia és még nincs feleségem :)
2017. okt. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%

Minden adott hozzá, egy apró bibit leszámítva.


Egyedül vagyok.


Az utolsó kapcsolatomban erősen terveztük már az esküvőt, szóba került a ház vásárlás, a gyerek, aztán hirtelen vége lett.


Azóta meg egyszerűen nem akadok össze olyan nővel, akivel kölcsönösen el tudnánk képzelni a család alapítást (vagy én nem jövök be neki, vagy a lánnyal van gondom nekem)

2017. okt. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Kedves #1-es Válszoló, Te mit vársz egy nőtől, s mi az, ami boldoggá tenne ?

#2-es, teljesen érthető, kívánom, mielőbb érd el azt a szintet, amely egy család alapításához szükséges.

2017. okt. 7. 23:39
 5/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, #3-as !

Hasonló a kérdésem Hozzád is, mint az #1-es Kommentelőhöz.

Írjatok még, Hölgyek is :)

2017. okt. 7. 23:42
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Volt, szerintem készen álltam (van kocsi,lakás szépek ) de elhagyott. És ezzel a lelkesedésem. Itthon ülök, érzem hogy napról napra rosszabb, és elviselhetetlenebb lesz a természetem. De ez van.
2017. okt. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Heart of Darkness ***** válasza:
95%
Nincsenek különösebben nagy elvárásaim. Én csak annyit szeretnék, hogy legyen meg az amit alapnak gondolok egy kapcsolatban. Fogadjuk el egymást, legyen meg a bizalom és ha baj van akkor tartsunk ki a másik mellet és legyünk ott egymás mellett stb.. Számomra ezek fontosak.. Persze számos más dolog is van amiről lehetne oldalakat írni de úgy gondolom felesleges mert a legtöbb dolog úgyis magától alakul majd ki.
2017. okt. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező: nem várok semmi igazán extrát. Tudjak vele beszélni, valamennyire egyezzen meg a világképünk, nem árt, ha van valamennyi közös elfoglaltság, kapcsolódási pont, és persze tetsszen (nem topmodellként, hanem én vonzónak találjam)


Most például van egy lány, aki nagyon szeretne közelebb kerülni, de nem nagyon tudok rá potenciális komoly partnerként tekinteni (megbántani meg nem akarom valami futó dologgal, mert kedves lány).

Nehéz megfogalmazni, egyszerűen butus. A korábbi párjaim mind intelligens, önálló véleménnyel, széles látókörrel rendelkező nők voltak, nehezen tudom elképzelni, hogy 40 évet éljek le egy kicsit túl egyszerű teremtés mellett, pedig aranyos lány (és világképileg is van közöttünk némi elcsúszás).


Szóval, nálam valami ilyesmin múlik.


#3

2017. okt. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Kedves #6-os! Szerintem Te magad is érzed, hogy ez így nem jó. Nem akarok a lelkedben turkálni, de mivel indokolta, hogy elhagy?

Nem mersz nyitni mások felé?

2017. okt. 7. 23:50
 10/25 A kérdező kommentje:

#7-es ! Ezek teljesen reális elvárások és természetesnek kellene, hogy legyen. A válaszod arra mutat, hogy a valódi értékek kihaló félben vannak.

#3-as ! Nagyon értem a gondot... S becsülendő, hogy nem jössz össze a lánnyal csak amiatt, hogy legyen valakid.

2017. okt. 7. 23:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!