Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember, aki társat, családot szeretne és még nem valósult meg az álma? Mi az oka? Férfiak és nők válaszát is várom. Csak kíváncsiság. Köszönöm a reakciókat.

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 23:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Én szeretnék társat és családot a jövőben. Ami miatt nem valósult meg: mindennek megvan a maga ideje és nekem még várnom kell.
2017. okt. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
bűnöző vagyok...nehez:(( 34ffi bp
2017. okt. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Pár éven belül szeretnék családot.
2017. okt. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Azért, mert alacsony és ronda vagyok. 31/F
2017. okt. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én szeretnék szívesen néhány éven belül. Csak nem találtam komolytalan párt magam mellé. Vagy direkt komolytalannak képzelik el a kapcsolatot, vagy ha komoly is, úhy viselkednek, hogy arra nem lehet jó szívvel alapozni. Pl szerintetek az az ember komolyan vehető, aki ragaszkodik néhány exéhez és a kapcsolattartáshoz velük?!??
2017. okt. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nem indokolta(#6)
2017. okt. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok, 29/N vagyok, elfelejtettem írni.
2017. okt. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
#15: neked van igazad. Aki tartja exekkel a kapcsolatot, az felejtős.
2017. okt. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ismét 15, elnézést, telefon autokorrekt rendesen belerondított az írásba. Szóval nem találok komoly férfit. Legutóbbi gondom az, hogy a delikvens nagyon akarja tartani 7-8-10 évvel ezelőtti exekkel a kapcsolatot. Nem értem, nekem ez nem a bizalom jele. Én egy holt egyszerű nő vagyok, aki ex annak a szociális hálóban ott is a helye (nem beszélgetünk, nem haverkodunk, minek erőltetni). Nem tudok mit kezdeni egy ilyen hozzáállással. Más is van így?!

29/N

2017. okt. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

19: igen. Én is ilyen vagyok. Az éveim egyszer szerettem, nem haragszom rájuk, de nem keresem a társaságuk. Persze, ha összefutunk az utcán, nem megyek át a túloldalra, egy felszínes “sziahogyagykösszjól” belefér, de nincs tervezett összejárás, programok.



Az exemmel ez egy nagyon komoly vita forrás volt közöttünk, ő próbálta tartani a kapcsolatot, volt így, hogy elhivta a srácot olyan programra, ahol én is ott voltam. Olyankor persze a srác is és én is kínosan éreztük magunk, de próbálsz úriember lenni. Senkinek sem jó. Az meg engem zavart, mikor elment kettesben találkozni a sráccal, meginni egy kávét. Bíztam benne, de nekem ez sok volt.

2017. okt. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!