Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kíváncsiság miatt rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kíváncsiság miatt rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy boldog párkapcsolatban élek, és nagyon is szeretem a barátom. Álmomban sem tudom megcsalni (tudom, mert már álmodtam helyzetekről, és mindig hűséges maradtam), részegen meg aztán végképp nem (ez is kipróbálásra került). Annyira bennem van ez a gátlás, hogy ha az utcán megyünk, és a barátom megkérdezi, hogy a mellettünk elhaladó srác szerintem jól néz-e ki, csak forgolódok, hogy kire is gondolt.

Sőt, ami azt illeti, soha nem csaltam meg senkit. És lehet, itt a probléma. Mert bár kerültem helyzetekbe, mindig zsigerből elutasítottam, még csak csábítást se nagyon éreztem. Viszont utólag mindig eszembe jutott, vajon milyen érzés lehet valakit megcsalni? Túl nagy bennem a másik iránti tisztelet (meg magamból kiindulva... nagyon féltékeny vagyok, még ha a barátom a legkevésbé sem az- lehet, ez is erre sarkall?), és jelen esetben a szerelem is, hogy ténylegesen megcsaljam, viszont kíváncsi vagyok, milyen érzés lehet, akár csak egy csók, flörtölés, titkos találka erejéig is, maga a hűtlenség.

Gondoltam rá, hogy a barátommal eljátszanánk egy ilyen megcsalós jelenetet, ugye, mintha nem ismernénk egymást, és mindkettőnknek más lenne a párja, ebben ő benne is lenne, de nem tudom, ez ugyanolyan érzés lenne vajon?

Kéne erről beszélnem vele? Mármint, hogy bennem van ez a butaság, ez a kíváncsiság, hogy vajon milyen lenne, ha...?

És ez engem rossz emberré tesz?


Lehet engem ribizlizni, de nem tartom magam annak. Sosem csaltam meg senkit, még csak bosszúból sem, merthogy én már voltam megcsalt fél. Egyéjszakás kalandom is volt már (szingliként, természetesen), de nem jött be, így annak sem vagyok híve. És mint mondtam, nem feltétlenül a szexet szeretném mással, csak azt, milyen lehet a tilosban járni... Mindig is jókislány voltam, és tényleg sose voltam hűtlen még ahhoz sem, akihez pedig már a szakító-szöveget fogalmaztam meg. Szóval nem tudom, egyáltalán képes lennék-e ilyenre, de mégis...


Beszélnem kéne a barátommal erről? A lelkiismeretemet terheli egy kicsit ez a kíváncsiság, és ez a "vágy", hogy belekóstoljak a tiltott gyümölcsbe, de eddig éles helyzetben mindig a hűségem jött elő, kérdés és gondolkodás nélkül. De jogosan terheli a lelkiismeretem? Normális vagyok egyáltalán?!


20/l


2013. aug. 20. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

Egy kamugép ujabb előadása az egész kiirásod. Goindolom a pasid olvassa és azért ez a műmájer előadás.


Hazugság.

2013. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Jaj istenem....
2013. aug. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A pasim fent sincs GYIK-en.

És nem hazudok, mi értelme lenne egy anonim oldalon? O.o

2013. aug. 20. 11:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne csald meg a barátod, ne alázd meg! Előbb inkább szakíts vele, de ne tedd tönkre az ő önbizalmát és a saját becsületed sem, még egy csókkal sem!
2013. aug. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem is akarom, nem is terveztem, csak a kíváncsiság van bennem. Mondom, hogy éles helyzetekben mindig zsigerből jött az elutasítás, ha éppen úgy adódott, hogy jönnie kell, nem is tudnám megcsalni.

Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy erről beszélnem kéne-e vele, vagy ez egy szégyenteljes kíváncsiság, ami rossz emberré tesz engem?

2013. aug. 20. 11:56
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Jól van tedd tönkre az életét úgyis ezt akarod hallani. Ha valóban szeretnéd nem gondolkodnál ilyeneken. Remélem téged is megcsalnak minél többen
2013. aug. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi értelme.. Csak egyszer lépj félre és derüljön ki, rá fogsz jönni, hogy akkora ostobaságot csináltál, amit soha a büdös életedben nem fogsz tudni megbocsájtani magadnak.

19/F

2013. aug. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ti elolvastátok egyáltalán amit írt ez csajszi??

Nagyon tisztellek ezért, hogy ennyire hűséges vagy, hogy már a gondolati megcsalás miatt lelkiismeret furdalásod van.

Szerintem az a szerepjátékos jelenet kielégítené a vágyaidat, próbáljátok meg: azt nem kell mondanod, hogy miér szeretnéd, elég ha annyit mondasz, hogy "légyszi Peti holnap este játszuk el azt, hogy először találkozunk és úgy ismerjük meg egymást" akár az is lehet, hogy megkéred előtte arra, hogy találjon ki magáról egy teljesen új történetet, pl. apja ecuadori, aki elvett egy magyar nőt, és most azért van itt, hogy jogot tanuljon.(fantáziájától függ).

2013. aug. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utolsó. :)

Ahogy észrevettem, a szövegértés nem erőssége drága magyar nemzetünknek, szóval én már fel sem háborodok ezen :D

2013. aug. 20. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!