Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Biztos ismeritek azt a fajta embert, aki nem jár bulizni, viszont cserébe sokat dolgozik... Velem is ez a helyzet. Amúgy van szabadidőm, ha épp van valakim akkor tudok rá is időt szakítani. Közös programok, és egyebek. De egyedül nem találom fel magam... így marad a több munka. Hozzáteszem világéletemben ilyen kis esetlen voltam csajozásban. Legtöbbször a nők szedtek fel engem... :D

Ha valakinek van valami építő jellegű gondolta szívesen fogadom. :)

25/F


2017. okt. 8. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Tejútrendszer/Földbolygó/Európa/Magyarország/Budapest
2017. okt. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igazából így konkréten csak ismerkedni nem jártam soha sehova. Éltem a kis életemet, aztán találkoztam valakivel aki megfogott. Nem volt sok kapcsolatom, elég fiatalon találtam meg a párom, de az összes exemet baráti társaságokon keresztül, vagy valamilyen eseményen ismertem meg. Vagy csak szimplán szembejött velem az utcán, tudta, hogy ki vagyok nagyjából meg ki az akivel jóban vagyok és megkeresett facebookon. Mostani párommal egy szilveszteri buliban találkoztam anno, 2 napig keresett facebookon mert csak a keresztnevemet tudta.

De alapvetően sehova sem úgy járok, hogy na most pasizni megyek, vagy itt majd tuti megtalálom a párom. Aki nagyon rágörcsöl, annak általában nem szokott összejönni.

2017. okt. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!