Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy alacsonyabb egoval (pl....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy alacsonyabb egoval (pl. gátlásos, kevés önbizalom) rendelkező srác össze tud jönni egy nála magasabb egoval rendelkező lánnyal?

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Csak akkor, ha a lány valamiért igényt tart rá.
2017. okt. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
minden lehetséges.
2017. okt. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nem tetszene. Nem vagyok kifejezetten egoista, de van önbizalmam, elég határozottnak tartom magam, és a legtöbb helyzetet tudom irányítani. Ha úgymond simán zsebre tudok vágni egy srácot, az engem nem érdekel, mint férfi, nekem kell az, hogy emberemre akadjak ebben. :D Mondanám, hogy tök jó lehet mellette lenyugodni meg minden, de ez nem egészen igaz. Azt lehet más mellett is, és engem inkább csak idegesít meg frusztrál, ha a másik nem laza és nem olyan felszabadult meg magabiztos, mint én. Emberként nem, de nekem ez a férfiasság része. Hogy ne legyen nálam, határozatlanabb, ideggyengébb, fizikailag gyengébb, alacsonyabb, butább, stb. Nem kell túlszárnyalnia, de az én szintemet hozza, mert alapvetően ezek a dolgok számomra maszkulinak. És ha én vagyok a "férfiasabb" a saját szememben, akkor az nálam hazavágja a vonzalmat.


De ízlések és pofonok. Mikor gátlásosabb voltam, én akkor is jobban éreztem magam egy olyan sráccal, aki hozzám hasonló volt, vagy talán egy kicsit lazább, mint én. Most, hogy ezen túlvagyok, jobban tetszik, ha a másik sem az, egyáltalán.

2017. okt. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ameddig csak kicsit vissza húzódóbb addig egyáltalán nem zavar, ha azért a kezdeményezést nem tőlem várja el.
2017. okt. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tetszik. Elvárom a sráctól, hogy legyen önbizalma, tudjon irányítani ha kell.
2017. okt. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen én egoista vagyok a barátom meg inkább önbizalom hiányos de ezt leszámítva jól elvagyunk
2017. okt. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, én összejöttem egy elég egoista álomnővel(ezért is volt egoista, mert szép nagy rajongótábora volt pasikból), aki fb-n írt rám(mert már találkoztunk futólag), autós témában, majd pár nap chat után rátért hogy észrevettem e amikor találkoztunk, mire mondtam hogy nagyon is, de lepleztem, mire mondta hogy neki is feltűntem én. Másnap randi volt, tökéletes, spontán, 8 órán keresztül, ahol meg is csókoltam, jól éreztük magunkat, és másnap a második randin meg le is feküdtünk, aztán dúlt a lamour, hajtogatta, hogy "szeretlek", "köszönöm hogy vagy nekem" "első perctől kezdve belédszerettem".

De pár hét után egyre többet problémázott azon, hogy nincs menőnek számító autóm, csak autó autóm, nem vagyok feltűnési viszketeg, és hasonló felszínességek, mivel eléggé kisebbségi komplexusos volt a lány, sikert akar mutatni mindenki felé, a pasijával is.

Kb 1 hónapig tartott lényegében, még utána is kavartunk, de az már csak hitegetés, kihasználás volt a részéről.

2017. dec. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!