Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ennyire mások a jóvőképek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyire mások a jóvőképek, van értelme?

Figyelt kérdés

A sráccal 2 hónapja vagyunk együtt. Kezdek beleszeretni, de az a baj, hogy teljesen más terveink vannak. Teljesen más életmódról szóló tervek (ő vidékre költözne és állatokat tartana) én külföldre szeretnék menni. Persze majd csak pár év múlva, de akkor is más az elképzelés. Így érdemes vele maradni vagy csak húznánk egymás idejét?

Szerintem ő is kezd belém szeretni, vagy már belém is szeretett, kicsit úgy viselkedik.

Most nagyon mellette szeretnék lenni, de teljesen elbizonytalanodtam.


2017. okt. 3. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges, en nem terveznek vele. Senki kedveert nem mennek el videki teheneszlanynak.
2017. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van pénze arra, hogy állatokat tartson?


Miért szeretnél kimenni külföldre? Mit vársz ettől az úttól?

2017. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Még nincs, de olyan tervei vannak, amik ha összejönnek, majd lesz rá pénze.


Hosszú lenne leírni, de mindenképp ki fogok menni.

2017. okt. 3. 20:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincs értelme. Szerettük egymást, kitartottunk, bizonyítottunk, 7,5 évet, volt egy anyagi válsághelyzet, amiből kimásztunk, majd tanácskoztunk hogy zárjuk ki a hasonló dolgokat a jövőben. Ugyan ez a felállás lett, mint nálatok. Békében elengedtük egymást, ő ment, én maradtam.

31/f

2017. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak időhúzás. ez sehogyan se összeegyeztethető. gondolom fiatalok vagytok, ezért nem is gondolkoznék kompromisszumon, keressetek olyat, akivel közös céljaitok vannak.
2017. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyire mások, és senki nem akar engedni belőle, akkor miről beszélünk? :O

Nem, nincs értelme így.

Van egyáltalán realitása, ennek a vidéki allattartos dolognak?

Van rá pénz?

Mert a semmiből nem lehet egy mini gazdaságot felepiteni...

Mennyi idősek vagytok? :)

2017. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs értelme.
2017. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Két szélsőséges véglet vagytok (gondolom nem valami kis népsűrűségű helyre mennél ki, hanem Berlin, London, New York stb.) és számomra mindkettő jövőkép negatív. Az övé túl "paraszti" a tied túl kozmpololitán. Nem jó az se, ha több km körzetben csak birkák meg tehenek vannak, de az sem, ha pár négyzetméteren hemzsegnek az emberek úgy, mint kb. a kínai metróban.


Arany középút, az az igazi. Ahol már van élet, de nem az a betegesen túlzsúfolt többmillió fős város.

2017. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Külföldön is van vidék meg tehén. :)
2017. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!