Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság azt mondani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság azt mondani az exednek hogy elcseszte az életét?

Figyelt kérdés
Röviden...életem nagy szerelme volt, vége lett köztünk már 3 éve az amúgy 4 éves kapcsolatnak. Ő döntött így, összejött egy sráccal. Konkrétan a srác egy kétes hátterű egyén aki el is hagyta őt, de közben lett gyerekük. Gyerektartást és semmit nem fizet. Konkrétan az exem a gyerekkel ott maradt egyedül, a szülei támogatják csak. Nagyon a szemébe mondanám hogy jól elcseszte az életét....
2017. jún. 11. 19:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Minek? Épp elég rosszul érzi magát így is, minek rátenni még egy lapáttal? Ha nem segítő szándékkal tennéd, hanem bosszúból, akkor nagyon nincs semmi értelme...
2017. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Tönkre tette, és? Ő döntött így, és most válalja a következményét. Hidd el, egyikőtöknek sem lessz több, vagy kevesebb hogy az orra alá dörgölöd.
2017. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%
Bunkóság, de ha jó érzés lenne, tedd meg. Szerintem simán megérdemli, de én bunkó vagyok. :D
2017. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Hat elnezve ezt a rosszindulatot, nem mintha veled annyira jol jart volna...:)
2017. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Fú de jó lehet a csajnak, épp hogy túl van egy szar kapcsolaton, feltűnik az ex és jól kioktatja mekkora hibát követett el. :)Bravo
2017. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Lepontozthatsz attol meg egy bunko pocs maradsz.

3 eve mar nincs az eletedben ez a no es te meg mindig vele foglalkozol. Nem szanalmas szerinted? Engem megcsalt az exem es osszejott meg a kapcsolatunk alatt a baratnojevel. Szarul esett? K*basszottul, de nem vagyok szemet, azzal en nem fogok elorebb haladni az eletben, hogy masnak rosszat kivanok.

2017. jún. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6%
#6: Én lepontoztam az előző válaszod, mivel nem a kérdésre feleltél. (Ráadásul, te magad is rosszindulatú választ írtál.)
2017. jún. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

En is lepontozlak mert most nem a kerdesre feleltel...ovoda szint.

A hozzaszolasomba meg erthetoen benne volt a valasz.

2017. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10%
#8: Nyugodtan tedd meg. Ha óvoda szint, hogy az oldal céljának és szabályzatának megfelelően lepontoztalak, akkor ezt közöld az oldal készítőivel. Semmivel sem tettem kevésbé óvodás dolgot, minthogy te felháborodtál a lepontozásodon.
2017. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Újra akarod vele kezdeni? Ha igen, akkor egyszerűen legyél ott neki, aztán lesz ami lesz. Ha nem akarod újrakezdeni, akkor hagyd békén és ne érdekeljen, hogy mi van vele. Mégis mit vársz, mi lesz jobb attól, ha megmondod neki, hogy elcseszte az életét?
2017. jún. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!